בידוד אקוסטי לחללי הבית

הילד מנגן בתופים ומוציא אתכם מדעתכם? הקיר המשותף עם השכנים גרם לרעשים לחדור מהם לביתכם? לפניכם כל הפתרונות האפקטיביים ביותר לבידוד אקוסטי לחללי הבית, שיבטיחו שקט מרבי, גם מרעשי החוץ, ומבלי לפגוע במראה הקירות והדלתות.

תנו לחיות בשקט

לעיתים מגורים בבית יכולים להיות רועשים מאד. מספיק שהמזגן מטרטר ומרעיש, או שיש קולות החודרים לדירה מהכביש הסמוך, או מהשכנים ופוגעים באיכות החיים שלכם.

לעתים הסיבה לרעשים החודרים לבית היא תכנון לקוי של המבנה, או קיר משותף עם שכנים רועשים, כך שאפילו קיר בטון לא יצליח להדוף את כל הרעשים. אולם לא חשובה הסיבה, חשוב הפתרון.

עם התקנת שכבת בידוד אקוסטי לדלת, או בידוד אקוסטי לרצפה או לתקרה, תוכלו ליהנות משקט רב, במיוחד בשעות בהן אתם זקוקים לשקט הזה.

סוגי בידוד אקוסטי לחדר

ניתן היום לבחור מבין מגוון רחב ויעיל של בידוד אקוסטי לחדר, או לכל חלל אחר בבית. האפשרויות הן רבות, החל מצמר סלעים, דרך יריעה אקוסטית, צמר זכוכית ועד למוצרים ירוקים, דוגמת שעם, שהוא גם יפה, בנוסף לתכונות המבודדות שלו, ומאפשר סביבת מגורים נעימה ושקטה..

אחרי בחירת חומר האיטום והבידוד, תתבצע עבודת הדבקה שלו לאורך ורוחב הקיר, והסתרה שלו, באמצעות קיר גבס דק, או אמצעים נוספים, עליהם ימליץ לכם איש המקצוע.

בידוד אקוסטי

שכבת בידוד אקוסטי מבטיחה לכם הפחתה ניכרת של רוב הרעשים שלא יצליחו לחדור לתוך הבית, או בין החדרים.

חשוב להבדיל בין בידוד רעש שסופג ומפחית עוצמות של רעש, לבין בידוד אקוסטי שפשוט מונע יציאת רעשים מהחדר, או כניסה אליו. לכן, בידוד אקוסטי הוא יעיל מאד במקרה של רעשי כלי נגינה, רעשים החודרים לבית מהרחוב או מהשכנים, וכדומה.

אין סיבה לסבול מרעשי הסביבה החיצונית או אפילו בתוך הבית. עם הפתרונות העומדים היום לרשותכם בשוק, בתחום הבידוד האקוסטי, כל אחד יכול למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורו, לחסימת רעשים ושיפור איכות החיים במידה ניכרת.

< חזרה
נגישות