גגון בבית – למה גם אתם צריכים אותו?

איכות חיים היא לא משהו שאיש רוצה להתפשר עליו, ובטח שגם לא צריך. ממש כמו שהיופי חבוי בדברים הקטנים, כך גם איכות החיים שפוגשת אתכם דווקא במקומות שלכאורה הכי פחות משמעותיים. למרות שהכניסה והיציאה מהבית שלכם לוקחות שניות ספורות, דעו כי תוכלו למנף את אותן השניות פלאים באמצעות התקנה של גגון בבית.

הכניסה לבית שלכם היא מעין תפר של בין לבין: לרגע אתם בפנים, לרגע אתם בחוץ, אתם נכנסים לכבות את האור, שכחתם לבדוק אם כיביתם את הגז וכך היציאה או הכניסה מבית הופכות לאירוע של כמה דקות. כידוע, כשהכל טוב? הכל טוב. מה קורה במקרים בהם קרני השמש מעיקות עליכם ומי הגשם מציפים את מבואת הכניסה לבית? גגון המותקן אצלכם בכניסה יכול להיות המענה האידיאלי!

התקנת הגגון – הגנה מפני השמש ומי הגשמים

איש מבני הבית לא מדלג על דלת הכניסה. עובדה זו משקפת עד כמה מדובר על לוקיישן אסטרטגי שדווקא בו חשוב להשקיע ככל הניתן. התקנת הגגון למעשה מאפשרת לכם להיות מוגנים מפני מזג האוויר – החם או הקר. אם ניקח לדוגמא יום חורפי וגשום, הרי שהגגון ימנע מכם להגיע במגע ישיר עם מי הגשם. הודות להתקנה האיכותית, הגשם נופל על הגגון וכך אתם יכולים לעמוד בכניסה לבית שלכם כאשר אין כלל חשש להירטב.

גגון כניסה לבית - קל גגדומה הדבר גם עם חודשי הקיץ: הגגון המותקן מעל דלת הכניסה שלכם מתפקד כאלמנט המעניק לכם הצללה מלאה. חשוב להדגיש כי הגגון מסייע לא רק לכם, אלא המון פעמים גם לבעלי החיים שלכם: אלו מכם המגדלים לדוגמא כלבים, מייצרים להם לרוב סביבה נוחה בסמוך לדלת הכניסה. הודות לגגון המותקן, קרני השמש לא יסנוורו את כלבכם ובטח שמי הגשם לא ירטיבו אותו בשום שלב.

הקשר בין התקנת הגגון ובין החיסכון באנרגיה

גגונים לבית – קל גג, גם המון פעמים מביאים לכך שהטמפרטורה בחלל מאוזנת יותר. עומס החום המאפיין את הקיץ הישראלי ידוע לכל, ובעת שקרני השמש חודרות אל פנים הבית, החלל הופך תוך שניות לחם ולא נעים. עם התקנת גגון מעל חלונות המטבח לדוגמא, ניתן לבסס סביבה מוצלת וקרירה יותר, כך שתוכלו לצרוך פחות חשמל עבור קירור, וגם לחסוך לטווח הארוך לא מעט כסף.

בנוסף, הגגונים המותקנים כיום יכולים גם לתרום עיצובית לפתח הבית שלכם. ישנם גגונים המעוצבים בגוונים קלאסים, מודרנים וגם וינטאז', כך שבהתאם לקו העיצובי החביב עליכם תוכלו לשלב אלמנט נוסף שיתרום למראה השלם.

קראו גם על לוחות פרספקס שקוף – פרספקס שקוף יכול להיות מיושם למטרות איטום ולהישאר חזק ועמיד בפני פגעים חיצוניים. בגלל שקיפותו הגבוהה של חומר זה, ניתן אף ליצור גופי תאורה באמצעותו, ולזכות במירב האור המופק מאמצעי התאורה עם איבוד מזערי של האור המופק. לפרטים נוספים היכנסו

מתלבטים מה המוצר הנכון עבורכם? צרו עמנו קשר בטלפון 03-9282828 וצוות המומחים של מרזבית ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה