פרספקס לפי הזמנה במרזבית

נגמרו הימים שהייתם צריכים לחתוך את הפרספקס בעצמכם כי לא קיבלתם בדיוק את המידות שהזמנתם. היום אין יותר צורך להיתקע עם שאריות של פרספקס מיותרות – מהיום מזמינים פרספקס ממרזבית ומקבלים את הלוחות במידה הרצויה ונהנים משילוח של התוצרים המוגמרים ישירות אליכם ללא צורך שתגיעו אלינו לאסוף את המוצר.

חיתוך פרספקס

לוחות פרספקס הם חלק בלתי נפרד מעולם הבניה. אם אתם מחפשים אחר חומר גלם איכותי, רב גוני, קל משקל ונוח לעבודה – פרספקס הוא המוצר הנכון עבורכם. אצלנו במרזבית תוכלו לבחור פרספקס לפי הזמנה כאשר לוחות הפרספקס השונים נבדלים אלו מאלו בקטגוריות הבאות:

       – צפיפות החומר
– מאפייני החומר

אפשר להשיג לוחות פרספקס בשלושה סוגים שונים:

·   פרספקס אקסטרוזיה – זהו למעשה פרספקס מותך שמקררים אותו עד שמקבלים את התוצאה הרצויה בדמות אקריליק מוצק. את האקריליק המוצק מקבלים לאחר גלגול הפרספקס המותך במכונות ייעודיות.

·   פרספקס פרוסט – פרספקס פרוסט הוא הפרספקס בו משתמשים כתחליף זכוכית בשל העובדה כי תכונותיו דומות במראה לזכוכית אך נבדלות ממנה באיכותן, שהן גבוהות ואיכותיות יותר.

·   פרספקס קסט – זהו פרספקס שמיוצר בתהליך של יצוק (בשונה מפרספקס אקסטרוזיה הנעשה בתהליך של שחול), הוא מגיע בשלל צבעים ומשתמשים בו המון לייצור שלטים, גופי תאורה וכדומה.

פרספקס לפי הזמנה

יתרונות הפרספקס:

1-    מדובר על מוצר אשר משקלו קל במחצית ממשקל זכוכית בזכות העובדה כי המולקולות של הפרספקס מסודרות בצורה צפופה פחות מזכוכית

2-    בגזרת השקיפות לוחות פרספקס מנצחים גם את הזכוכית הנקייה ביותר, זה קורה בזכות העובדה שהפרספקס מאפשר ל92% יותר קרני אור לחדור דרכו.

3-    פרספקס הוא עמיד לאש ולחום עד טמפרטורה של 460 מעלות.

4-    הפרספקס הוא חומר גמיש ועמיד – מה שמאפשר משחק עם הצורה והעיצוב שלו ללא בעיה.  

5-    תהליך הייצור הייחודי מאפשר ייצור בגדלים, צורות ותכונות שונות המתאימות לכל צורך. 

פרספקס לפי הזמנה במזרבית

גם אם לא ידעתם, סביבכם יש פרספקס במקומות שאתם אפילו לא מודעים אליהם. בבואכם לחנויות אתם נתקלים בלוחות פרספקס לתצוגה, באתרי בנייה תראו פרספקס המשמש כתחליף זכוכית, ישנם אנשים אשר משתמשים בפרספקס כחיפוי לשולחנות ואינסוף אפשרויות אחרות.

מחירו הזול של הפרספקס והתכונות האיכותיות שלו הפכו את השימוש בו לנפוץ ופופולרי. אצלנו במרזבית ניתן לרכוש פרספקס לפי הזמנה בדיוק במידות הרצויות, וכך הוא יתאים לכל מטרה.

אם גם אתם רוצים להתחיל וליהנות משירות ברמה הגבוהה ביותר אתם יכולים לשלוח לנו הודעה באמצעות האתר ונחזור אליכם בהקדם. ניתן גם ליצור קשר טלפוני בטלפון לסניף מרכז 03-9282828 או סניף דרום 08-6288825 ולהתחיל ליהנות מאספקה שוטפת ואיכותית של כל הציוד וחומרי הגלם שאתם צריכים כדי שתוכלו לייצר את הפרויקט עליו אתם עובדים.

לא משנה אם אתם קבלנים, מעצבים או אדריכלים שעובדים עם פרספקס. כולם מוזמנים להצטרף למשפחת מרזבית ולהתחיל ליהנות מהמהפכה השירותית והאיכותית שאנחנו מציעים לאלו שעובדים עמנו. אז אל תשארו מאחור ושלחו לנו הודעה עוד היום.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה
נגישות