מתי משתמשים בתעלות פח ותקרות מגשי פח

לאחרונה החלנו להציע שירות חדש במרזבית, ייצור של תעלות פח ותקרות מגשי פח. את כל תהליך הייצור, כמו גם את כיפוף הפחים, אנו מבצעים אצלנו במפעל על מנת שנוכל לאמוד על איכות הפח ולייצר בעבורכם את ההזמנה המדויקת שלכם ברמת הגימור האיכותית ביותר.

תעלות פח דקורטיביות

תעלות פח – מתי משתמשים?

ישנן כמה סוגים של תעלות פח, יש תעלות פח מחורצות, תעלות פח עגולות, תעלות פח לא מחורצות ועוד מגוון. השימוש העיקרי בתעלות הפח הינו בעבור הובלת כבלים או בעבור שחרור עשן, אך עד היום השימוש העיקרי בתעלות הפח הינו לתעשיית המזגנים ומערכות הקירור.

בבואנו לעבוד עם תעלות פח ישנה שאלה ראשונית ועיקרית שצריכה להישאל, האם התעלות עומדות להיות נראות לעין או לא.הסיבה לשאלה זו היא שבמידה ותעלות הפח אמורות להיות חשופות לעין ישנו צורך לייצר את התעלות באופן דקורטיבי ומומלץ שלא להשתמש בתעלות הפח המחורצות כי אם באלו הלו מחורצות.

מה היתרונות של תעלות הפח?

ראשית היתרון העיקרי של תעלות פח הינה העובדה כי הן מסייעות להובלת הכבלים ומערכות הקירור בצורה מדויקת וכזו שמסייעת ליצירת מראה מסודר ונקי. ניתן להשתמש במגוון סוגי פח כשהעיקריים הינם: פח מגולוון, אבץ, פלדת אל חלד, נחושת ועוד.

תעלות הפח אשר עומדות בתנאי הסף של תווי התקן הינן מאושרות להתקנה במבני ציבור ומוסדות. תעלות הפח הללו עמידות בפני אש, מבודדות רעשי חשמל והינן בעלות חיבור נוח ומהיר המאפשר התקנה פשוטה וזריזה.

תקרת מגשי פח בבנייה

כאשר אנו משתמשים בתעלות פח לשימושים אחרים אזי ניתן לייצר את התעלות במגוון עוביים ועם מחברים שונים. עוד ניתן לייצר את התעלות במגוון צורות וגדלים כך שיתאימו לכל שימוש. כמובן שגם ניתן לייצר תעלות מעוגלות, מחיצות הפרדה, תעלות מודולאריות על מנת שיסייעו בתהליכי הובלה של מוצרים במפעל ועוד.

תקרות מגשי פח – מתי משתמשים?

תקרות מגשי הפח הינן אופציה מועדפת על קבלנים ובנאים רבים בבואם לבנות תקרה. הסיבה הראשונה לכך היא שמחיר תקרת מגשי פח ומורכבות ההרכבה הינה נוחה בהרבה מאשר בניית תקרה מאסיבית מחומרים אחרים. בטח ובטח כאשר אנו משווים את הבנייה ליציקה של תקרה חדשה אשר דורשת זמן וכסף רב.

שימוש עיקרי בתקרת מגשי פח נעשה בבואנו לבנות תקרה אקוסטית, התקרה האקוסטית היא תקרה שבסופו של יום עומדת להיות חשופה לעין המשתמשים, לכן ישנה חשיבות רבה לרמת הגימור ולביצוע עבודה איכותית. אצלנו מייצרים את הפח ומכופפים אותו רק לאחר ההזמנה ולא שולחים לכם מוצרים אשר הוכנו מבעוד מועד.

עוד שימוש נרחב שעושים בתקרות מגשי פח הינו למטבחים, אולמות, בריכות שחייה ועוד. הנוחות בעבודה עם תקרת מגשים היא שאין צורך לשבור את כל הקיר על מנת לבצע עבודות תחזוק או ביצוע עבודות חשמל כאשר הכבלים עוברים בתקרה. פשוט מאוד ניתן לפתוח את האזור הרצוי, לעבוד ובסיום להחזיר את המגש למקומו והכל שב למצבו המקורי.

מה היתרונות של תקרת מגשי פח?

1- מחיר זול
2- התקנה נוחה ומהירה
3- משקל קל
4- מסייעת לבידוד אקוסטי
5- ניתן להזמין במגוון צורות, עוביים, וגדלים
6- עובד נפלא ובצורה נוחה בשילוב עם חומרי גלם אחרים
7- אסתטיקה

אצלנו במרזבית תמצאו יחס אישי וחם וכמובן אוזן קשבת על מנת שנוכל להבין בדיוק את הצרכים שלכם ולייצר בעבורכם את תקרת מגשי הפח או תעלות הפח האיכותיות ביותר שיענו על הצרכים שלכם.לא משנה אם הצרכים שלכם מורכבים או פשוטים, אנחנו נדע לתת את המענה המדויק ואת הפתרון המושלם.

כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל ולעבוד עם תקרות פח ותעלות פח איכותיות ונוחות זה להתקשר אלינו עוד היום 03-9282828 או לפנות אלינו דרך אתר האינטרנט ונחזור אליכם בהקדם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה