שערים חשמליים לבניינים משותפים

בניין משותף הוא פתרון מגורים נפוץ שקיים בכל הארץ. עם זאת, אחת הדרכים הטובות ביותר לנצל את היתרונות של המגורים בבניין המשותף היא להתקין שער בטיחותי, חזק וחשמלי

מגורים בבניינים משותפים מרכזים שורה ארוכה של יתרונות. ראשית, הבניין המשותף הוא פתרון מגורים נפוץ בגלל היכולת שלו לחסוך במקום. מטבע הדברים, בבניין כזה יכולים להתגורר דיירים רבים וליהנות מאיכות חיים גבוהה. בנוסף, הבניינים המשותפים נבנים כיום תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של בטיחות והם מבטיחים תשואה עבור משקיעים בענף הנדל"ן. זו גם הסיבה לכך שאת הבניינים המשותפים ניתן למצוא ברחבי הארץ ובמגוון רחב של פרויקטים.

הערך המוסף של שערים

עם זאת, דיירים שגרים בבניין משותף נדרשים להביא בחשבון גם את הערך המוסף של שערים חשמליים לבניין. נכון להיום, ברור ששערים מן הסוג הזה הם פתרון מעולה עבור בניינים משותפים ושבעזרתם אפשר ליהנות עוד יותר מהיתרונות שלהם. השאלה היחידה היא כיצד עושים זאת נכון ועל מה כדאי לשים דגש.

למה צריך להתקין שערים?התקנת שערים חשמליים

שערים חשמליים מתאימים לבנייני מגורים משותפים כי יש להם המון יתרונות. אם בוחנים את הנושא במבט רחב, מגלים שבעזרת השערים ניתן גם להשפיע לחיוב על איכות החיים של הדיירים. כמו כן, השערים ממלאים כמה פונקציות מרכזיות והיכרות איתן יכולה לסייע לשדרוג חווית המגורים:

א. מניעת כניסת גורמים לא מורשים – המטרה העיקרית של שימוש בשער היא למנוע כניסה של גורמים לא מורשים לתוך מתחם המגורים של הבניין המשותף. המשמעות היא שבעזרת השקעה חד פעמית ניתן למנוע את כניסת הגורמים לטווח הארוך, לספק לדיירים תחושה של בטיחות וגם לצמצם גורמי סיכון לפריצות וגניבות.

ב. עלייה בערך הנכס – ההשקעה בשערים משתלמת כי היא מהר מאוד הופכת לכלי יעיל בהשבחת הנכס. רוב האנשים יעדיפו לגור בבניין משותף שיש סביבו שערים חשמליים מאשר בבניינים חשופים, ואת זה אפשר לראות בפערי המחירים בין הנכסים והדירות. מבחינת בעלי הנכסים, השער הוא כלי יעיל לשמירה על הדירה ולהפקת תשואה גבוהה ממנה.

ג. נוחות גבוהה – עצם האפשרות להשתמש במנגנון חשמלי כדי לפתוח ולסגור את השער נוחה יותר עבור דיירי בניינים משותפים בהשוואה לשערים רגילים. במקום לעכב את הדיירים שרוצים להיכנס ולצאת מהבניין, ניתן לשכפל לכל אחד מהם שלט ולספק לו שליטה מלאה באזור המשותף והציבורי.

ד. שמירה על מקומות חנייה – מצוקת החנייה משותפת לבניינים משותפים מצפון ועד דרום ואחת הדרכים להתמודד איתה היא באמצעות התקנת שערים. הבעיה היא שהשערים או המחסומים הרגילים לא מספיקים, כי הם דורשים מהנהגים לצאת מהרכב ולבזבז זמן יקר. הפתרון גם כאן הוא להתקין שערים חשמליים וליהנות מהעמידות והחוזק שלהם.

איך בוחרים שער?

בחירה נכונה של השער צריכה להתייחס למאפייני הבניין ולסוג הקרקע. בשלב הראשון כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי למדוד את האזור שבו רוצים להתקין את השער ולברר איזה מנוע חשמלי יתאים עבור המשימה. בשלב השני ניתן גם לקבוע את לוח הזמנים ולדאוג שהתקנת השער לא תבוא על חשבון איכות החיים של הדיירים או בעלי הנכסים.

קטלוג דגמי השערים

בחירה של השער המתאים גם דורשת התייחסות לקטלוג הדגמים החדשים. נכון להיום יש המון טכנולוגיות חדשות שמאפשרות לייצר שערים חשמליים ברמה גבוהה, כמו גם ליהנות מהיתרונות שלהם בבנייני מגורים משותפים, בבתים פרטיים, בבנייני משרדים, במוסדות ציבור וכן הלאה. מבחינת הלקוחות, הסוד הוא להתמקד בדגמים הרלוונטיים בלבד כדי לחסוך זמן והוצאות.

מתלבטים מה המוצר הנכון עבורכם? צרו עמנו קשר בטלפון 03-9282828 וצוות המומחים של מרזבית ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה