שילוב פרגולות בעת שיפוץ דירה

כאשר אתה משפץ דירה אתה מנסה לשפץ את הבית כדי שיראה חדש ויפה, מחליף את הריצוף, צנרת חדשה ונקיה מחלודה, צובע את הבית, מתקין שקעי חשמל חדשים, ושוכח לדאוג למרפסת או לחצר שלך. בזמן שהבית שלך כבר הפוך ומבולגן אתה יכול להוסיף פריט עיצובי לחצר הבית או המרפסת ולשלב בזמן השיפוץ דווקא פרגולה. הפרגולה תוסיף לחצר או לבית מראה מעוצב ויפה ותסתיר את קרני השמש בקיץ ותמנע מהרוח והגשם לחדור בחורף. מחיר הפרגולה ניכלל במלא בהוצאה שהחלטת להוציא על השיפוץ, ודרך אגב החצר תהיה חדשה ויפה, בנוסף תוכל לחסוך בעלות הפרגולה ולבנות פרגולה לבד בעצמך, וכך תוכל ליהנות ממעשה ידך ולחסוך בעלויות.

למה לשלב פרגולות בזמן השיפוץ דווקא

קבלן טוב יוכל להשיג בעבורך בונה פרגולות מוסמך במחיר זול או אפילו יוכל להשיג בעבורך עצים במידות המתאימות לגודל הפרגולה, שאתה רוצה לבנות. כמו כן הוא יוכל לספק לך את חומרי הפרזול הנדרשים לצורך כך, בנוסף קבלן שיפוצים טוב יוכל לקשר אותך עם חברת "מרזבית", המספקת שירותי קירוי פרגולות עץ במחיר שווה לכל נפש.

פרגולה- עשה זאת בעצמך

אדם הרוצה לבנות פרגולה בעצמו צריך רצון טוב ידיים טובות, וגישה לכלי עבודה בסיסים מעבר לחיסכון בעלויות מצטרפת לכך גם הרגשת סיפוק נפלאה.

אז מה צריך?

קורות ולוחות עץ בכמות ובמידות המתאימות ברגי עץ גבוהים, צבעי חיפוי.

כללים לבניה עצמה:

  1. לחתוך את העצים למידות המתאימות
  2. לצבוע את העץ
  3. להכין קורות תומכות ורגליים
  4. לקבע את הקורות התומכות
  5. להכין משטח לרגלי הפרגולה
  6. העמדת קורות תומכות רוחביות ועמודי רגליים
  7. להוסיף קורות שישמשו לתמיכה בחיפוי
  8. לפרוס את החיפוי הנבחר ולקבע אותו באמצעות פלטות עץ
  9. איטום

פרגולה מאלומיניום 3X6.1

אלו הכללים שיש לבצע כאשר בונים את הפרגולה לבד.

לא לזלזל בחומרי הגלם

בנוסף לכך במידה והתנסיתם בפרויקטים כאלה בעבר, ויש לכם ידיים טובות וכלים מתאימים לבניית הפרגולה כמו מקדחה חשמלית ,מברגה ומסור. יהיה לכם קל לבצע את בניית הפרגולה לבדכם או פרגולה מאלומיניום, שהיא קלה יותר לבנייה, שכן צריך רק להרכיב אותה היא מגיעה מוכנה עם כל הציוד הדרוש. הסוד בהצלחת הבנייה התלוי בהזמנת חומרי הגלם בכמות מתאימה ובהתאמה. במקרה של פרגולה מאלומיניום ודאו כי אתם מזמינים אותה עם כל חומרי הגלם בצורה מושלמת. במידה ואתם בוחרים פרגולות עץ לאחר תכנון הפרגולה ודאו, שאתם מקבלים את קורות העץ לאחר שהם טופלו בחומרים נגד מזיקים וצבועות.

להקפיד לקחת מידות

בעת תכנון הפרגולה הקפידו לקחת מידות מדויקות ,לפי מיקום הרצוי של הפרגולה מידות מדויקות יגרמו לעבודה להיות מדויקת יותר ומהירה יותר.

תקנות וחוקים

"חוק הפרגולות" החדש מאפשר לאדם לבנות פרגולה ללא צורך באישור מהעירייה.

יש לכם שאלה? הצוות המקצועי בחנות ישמח לסייע

 
התקשרו – מרכז: 03-928-2828 / דרום: 08-628-8825 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:
[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה