איפה קונים פוליגל?

הפוליגל הינו חומר גלם רב שימושי בעל פופולריות הולכת וגוברת בעשור האחרון. שמו של הפוליגל הגיע אליו בעקבות המפעל המפורסם שייצר אותו, פה אצלנו בארץ, למעשה פוליגל נקרא בפועל לוחות פוליקרבונט רב שכבתיים. הרבה אנשים מחפשים איפה קונים פוליגל בזול או היכן ניתן להשיג פוליגל איכותי ואצלנו במרזבית תמצאו את כל אלו ועוד הרבה דברים אחרים

איפה קונים פוליגל? במרזבית!

חברת מרזבית הוקמה בפתח תקווה בשנת 1975 על ידי מר סמי רחמים (ז"ל) וכבר מראשיתה הפכה לאחת מספקיות חומרי הגלם המובילות בענף הבניה. ממקום מושבה בפתח תקווה הפכה מרזבית לספק מוביל ולייצרן ומייבא בעל שם של איכות, שירותיות ואמינות בקרב קבלנים ויצרה לעצמה התמחות בלעדית בענף הבניה הקלה.

מבין כל חומרי הגלם הרבים אותם אנו משווקים אנו רואים ביקוש נרחב למוצרי פוליגל איכותיים אשר משמשים רבים מלקוחותינו בצרכים שונים בזכות היתרונות הבולטים של חומר גלם זה והעובדה כי ניתן להתאימם לעבודה בכל חלל בקלות יחסית. בנוסף להיותו של חומר הגלם פוליגל שימושי ונפוץ בקרב העוסקים בעבודות יצירה הפך במרוצת השנים הפוליגל למועדף בעבודות קבלנות שונות כדוגמת: קירוי, איטום, זיגוג חלונות ועוד מגוון נרחב של פעולות.

כמו שציינו קודם, הפוליגל הפך להצלחה מסחררת בזכות התכונות הייחודיות שלו שמשמשות אותנו למגוון נרחב של שימושים, החל מקירוי פרגולות דרך ייצור שלטי פרסום ועד כיסוי מרחבים תעשייתיים / חקלאיים.

מה הן התכונות הייחודיות של הפוליגל?

תכונות הפוליגל

  1. משקל קל (1/6 ממשקלה של הזכוכית)
  2. בעל הגנת UV
  3. מגיע במגוון נרחב של עוביים
  4. מגיע ברחבים נוחים ומתאפשרת התאמה ייעודית ללקוח במידת הצורך (הרחבים הנפוצים הינם: 980 מ"מ, 1220 מ"מ ו2000 מ"מ)
  5. עמיד למים
  6. בעל יכולות בידוד גבוהות
  7. שקופים ונותנים לאור לחדור דרכם בקלות
  8. בעלי עמידות מכאנית גבוהה (פי 200 משל הזכוכית)
  9. בעלי אורח חיים ארוך במיוחד
  10. לא דורשים תחזוקה רבה

כל מטרה והפוליגל שלה

אחרי שהבנו מדוע לוחות פוליגל הפכו להיות סממן לאיכות ומשתמשים בהם בכל תחומי החיים נרצה להמשיך ולציין כי במידה ואתם עדיין תוהים איפה קונים פוליגל ברמה גבוהה אז אולי לא קראתם את המאמר הזה כמו שצריך, או שאנחנו לא היינו מספיק נהירים, אם אתם מחפשים פוליגל מספק אמין שיכול לעמוד ביעדים ולא להתפשר על האיכות אז אתם מוכרחים ליצור עמנו קשר במרזבית.

בנוסף רצינו לגעת בעוד נקודה שהרבה אנשים מתלבטים לגביה והיא האם מומלץ להשתמש בפוליגל או בסנטף לקירוי פרגולות. זוהי כמובן שאלה מהותית שכן חומר הגלם הוא בעל חשיבות מרכזית בקירוי הפרגולות ושני חומרים אלו הם מהבחירות הטובות ביותר שאתם יכולים לבצע בבואכם לבחור חומר איטום לפרגולה שלכם. על מנת להגיע לתשובה מושכלת עלינו לבחון כל מיני פרמטרים הנוגעים לעבודה שעומדת להתבצע, פרמטרים כמו למשל: סגנון העיבוד והעיצוב הרצוי, לוחות הזמנים הקיימים לביצוע הפרויקט ועוד כל מיני שאלות אשר המומחים שלנו במרזבית ישמחו לענות ולסייע לכם עם הפתרונות המותאמים ביותר בעבורכם.

שימושים ואיפה קונים פוליגל

לתיאום והזמנה של לוחות פוליגל על פי מידותיכם חייגו אלינו עוד עכשיו ל 03-9282828 או ל08-6288825 ונדאג לספק לכם לוחות פוליגל חתוכים לפי מידה ועל פי המפרט הספציפי המותאם לכם באופן אישי. באמתחתנו ניסיון רב שנים ועבודה יום יומית עם הגורמים הבכירים ביותר במשק ואת כל זה נשמח להעניק גם בעבור העסק שלך, באותה נאמנות ושמחה בה אנו מבצעים את עבודתנו מידי יום ביומו.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה