לוחות פרספקס

שימושי לוח פרספקס

לוחות פרספקס הם בודאי הצורה הנפוצה ביותר של חומר אקרילי זה לשיווק בתעשייה ובמסחר. היתרונות של לוח פרספקס על פני לוח זכוכית רגיל הם רבים ביותר, ולכן נפוצים ביותר בשימושם בתעשייה. נוכל לראות לוחות כאלו כמעט בכל מקום בו תצטרכו ליישם סגירה של חלל שקוף או לא, סטנדים מעוצבים לתצוגות בחנויות ובתי קפה, מגוון של שלטי פרספקס, גופי תאורה, אפילו כסאות וחיפוי של שולחנות מעוצבים.

ניתן ליישם לוחות פרספקס ולהשיג את התוצאות הרצויות באמצעות שימוש בלוחות אלו ע"י שימוש בכיפוף בחום. ביחס לזכוכית , אלייה חומר זה מושווה בדרך כלל, הפרספקס עמיד הרבה יותר, ויכול לעמוד במכות ועומסים . תכונה זו הופכת אותו לחומר עדיף על פני הזכוכית בהעברה והעמסה, הרכבה וגם עיבוד, וכמובן שגם באורך חיי המדף והשימוש בו.

לחברת מרזבית מגוון רחב של לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים הנהנים משירותי החברה:חברת חשמל, משרד רוה"מ, משטרת ישראל, רפא"ל, בי"ח בלינסון בפ"ת, קופ"ח כללית, אוניברסיטת ת"א, מכללת אריאל. עיריות ומועצות מקומיות: עיריית ראשל"צ, ת"א, לוד, רמלה ופ"ת. וכן, חברות ביטוח, חברות אחזקה, אדריכלים וקבלני ביצוע.

למידע נוסף אודות מוצרי הפרספקס המתאימים עבורך לחצו כאן לפניה דרך האתר
או חייגו לטלפון הזמנות בפריסה ארצית 03-9282828
 

 

למעבר לקטלוג לוחות הפרספקס שלנו לחצו על המוצרים הבאים:

 

פרספקס שקוף

אחת מהתכונות הבולטות ביותר של פרספקס היא השקיפות הגבוהה שלו. פרספקס שקוף ברמת עיבוד איכותית מעביר יותר אחוזי אור מאשר זכוכית, ומאפשר יצירת של תאים שונים לשימושים אופטיים, כמו גם לחיפוי וסגירה של חללים מבלי איבוד של האור הנראה המאיר אותם. פרספקס שקוף / צבעוני מעביר אור, יכול להיות מיושם למטרות איטום ולהישאר חזק ועמיד בפני פגעים חיצוניים. בגלל שקיפותו הגבוהה של חומר זה, ניתן אף ליצור גופי תאורה באמצעותו, ולזכות במירב האור המופק מאמצעי התאורה עם איבוד מזערי של האור המופק.

אחד החידושים האחרונים בתחום הוא גופי תאורה מוארים העשויים מפרספקס. באמצעות חריטת לייזר ניתן להטביע בתוך לוחות פרספקס מוכנים תמונות וכיתובים, ולהאיר את הלוח עצמו באחת מדפנותיו. ההארה פוגעת בחריטות הלייזר הפנימיות ויוצרת דמות או תמונה מוארת בתוך הלוח השקוף.

תכונות עיקריות של לוחות הפרספקס

לוחות הפרספקס –  עם כושר העברת אור גבוה – עד 92% , חסינים מטבעם בפני קרינת UV . יש ללוחות הפרספקס מראה מבריק, והם מתאימים לעיבוד ונוחים לכיפוף ועבודה בחום.  לוחות הפרספקס מציעים העברת אור ושקיפות גבוהות, בדומה לזכוכית אך במשקל קל הרבה מזכוכית.

 

למידע נוסף אודות מוצרי הפרספקס המתאימים עבורך לחצו כאן לפניה דרך האתר
או חייגו לטלפון הזמנות בפריסה ארצית 03-9282828
 

יש לך שאלה לגבי מוצר?

מלא את הפרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם.