התקנת גג על בנייה קלה

אחת מסוגי הבנייה הפופולריות בשנים האחרונות, היא הבנייה הקלה. מדובר על בנייה במשקל קל עד 50 קילוגרם לכל מטר, ושלד שעשוי מפלדה או אלומיניום, מה שמאפשר גמישות רבה כבר בשלב התכנון. באמצעות בנייה זאת ניתן להתקין גגות מבודדים הכוללים פאנלים מבודדים מה שעוזר למנוע רעשים ברמה הגבוהה ביותר, מעבר לכך לקבל עמידות גבוהה למצבים כמו רעידות אדמה.

יתרונות התקנת גגות על בנייה קלה

באמצעות התקנת גגות מבודדים ואטומים בבנייה קלה ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים:

רמת בידוד גבוהה- מאחר שמשקלן של הגגות המבודדים הוא קל, רמת הבידוד שלהם גבוהה מאוד ביחס לגגות אחרים. פאנלי האלומיניום שלהם המרוכבים מפוליסטירן קלקר הינו בעובי של 75 מ"מ עד 150 מ"מ למפתחי גג רחבים.

עבודה באזור סטרילי- מאחר שהגגות מיוצרים בשטח המפעל ולא באתרי בנייה, הם מורכבים לאחר שהם מיוצרים מבפעל ומוכנים להתקנה אשר אורכת זמן קצר.

חופש עיצובי- העיצוב של הגגות הוא בהתאם לצרכי הלקוח. ניתן לבצע בהם שינויים שונים בהתאם ללקוח, למדוד אותם, ואף להתאימם לאילוצים מיוחדים כמו שטח מוגבל ועוד.

דוד שמש על גג בניה קלה

רמת דיוק מירבית- מאחר שהגגותמיוצרים במפעלהם מיוצרים ברמת דיוק מירבית תוך כדי התאמות ושינויים למבנה הבנייה. רמת הגימור של הגגות היא ברמה גבוהה מאוד בהתאם לעיצוב והסגנון שהלקוח בחר.

זמן קצר- התקנת גגות במבנים הבנויים בבנייה קלה אינה אורכת זמן רב, מאחר שמדובר על גגות מוכנים אשר יצאו מהמפעל וכל מה שנותר זה רק להתקין אותם בשונה מגגות בבנייה רגילה, שיש צורך לבנותם בשטח עצמו.

יתרונות אלה הופכים את התקנת הגגות בבנייה הקלה להתקנה משתלמת ויעילה ביחס לשיטות אחרות הקיימות.

התקנת דודי שמש על גבי גג של מבנה קל

על מנת להתקין דודי שמש על גבי גג מבנה קל, חשוב שהגג יהיה חזק באזור בו אנו מתקינים את דודי השמש, וזאת על מנת שדוד השמש והקולטים שלו יוכלו לעמוד עליו ביציבות רבה. במרזבית תמצאו מגוון חומרים לבנייה קלה שיעזרו לכם בבניית התקנת דוד השמש. מוצרי בידוד, פאנלים מבודדים ועוד. כמו כן, אם תרצו גגון קל לדלתות הכניסה, המרפסות, חלונות תוכלו לרכוש ולהתקין עצמאית על מנת לקבל חלל מראה מושקע ויפה.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה