חיפוי לפרגולה באמצעות לוחות פי וי סי או פוליקרבונט

לאחר שבניתם פרגולה בביתכם נשאלת השאלה, איך דואגים לקירוי הפרגולה.

השקעתם בפרגולה איכותית ואז גיליתם שכיורד גשם אי אפשר לשבת תחתיה וכאשר ישנם ימים חמים המצב לא טוב יותר ואתם שואלים את עצמכם מה לעשות? הפתרון האידיאלי בעבורכם יהיה קירוי פרגולות בעזרת אחד מחומרי הגלם האיכותיים שממתינים לכם במרזבית.

קירוי הפרגולה נחשבת לפעולה פשוטה שאיש מקצוע מיומן יבצע בכשעה של עבודה, אך ממש אין חובה להזמין איש מקצוע כי אפשר להתקין את הקירוי על הפרגולה גם בעצמכם בקלות רבה. כיוון שהפרגולה מגיעה מראש עם כיסוי חלקי בדמות שלבים, אפשר לבחור בכל אחת מהשיטות הבאות כדי לאטום אותה ולשדרג את חוויית השימוש בה. שימו לב כי קירוי לפרגולה יכול להגיע בכל מיני צבעים ואחת האפשרויות הבולטות ביותר בשנים האחרונות זה גג הפרגולה השקוף שמשלב בין כל היתרונות של קירוי הפרגולה, אך מעניק לנו את רמת השקיפות המתאימה לנו כדי שנוכל ליהנות מהשמיים בזמן שאנחנו יושבים תחת הפרגולה שלנו.

כמובן שיש כמה אפשרויות :

כיסוי או קירוי לפרגולה העשוי עץ בצורות ואפשרויות שונות אך כמו כן יש חומרים אחרים כמו לוח פי וי סי גלי או לוח מפוליקרבונט בצבעים שונים , במבוק וחומרים נוספים. אנו ממליצים להשתמש בכיסוי פרגולה אשר יהיה שימושי גם בגשם וגם בשמש. גם אם אינכם נוהגים לבלות בחוץ בחורף בכל זאת יש לשקול חיפוי המגן מפני הגשם שיגן על הריהוט שבוודאי יש תחתיה.

  • קירוי פרגולה עם סנטף – הסנטף הוא פיתוח ישראלי והוא נחשב לאחד הפתרונות היעילים ביותר לקירוי פרגולות. הרכבתו קלה והוא מספק גם הגנה מהגשם וגם סינון של קרני ה – UV שמגיעות מהשמש. אפשר להזמין סנטף שקוף או בגוונים שונים וברמת שקיפות משתנה בהתאם לדרישות ולצרכים.
  •  קירוי פרגולה עם במבוק – הבמבוק נחשב לחומר גלם אקולוגי ייחודי, בעיקר כי גידולו מסייע לחיזוק האדמה ולא השתמשו בחומרי הדברה כימיים במהלך הגידול והעיבוד. אבל מעבר לכך, קירוי פרגולה מבמבוק מעניק מראה ייחודי ומקורי לפרגולה, גם אם הדבר מגיע על חשבון האטימות המוחלטת.
  • סנטף BH – סנטף BH דומה לסנטף הרגיל שציינו קודם ויש להן את אותן התכונות, אך העובדה שעוביו של סנטף BH גדול משל סנטפים אחרים מעניקה לו את היכולת לבודד רעשים בצורה טובה יותר.
  • קירוי פרגולה עם פוליגל – הפוליגל הוא האח הרחוק של הסנטף ובמקום להיות גלי הוא חלק וישר. העובדה שהוא עשוי משילוב של פלסטיק וחומרים נוספים מעניקה לו את היכולת למנוע מגשמים לחדור פנימה ובשונה מהסנטף התצורה שלו מספקת לו גמישות גדולה יותר וכך אפשר לעבוד איתו גם במקומות מורכבים יותר.
  • קירוי עם רעפים – אפשר גם להפוך את הפרגולה לגג לכל עניין ודבר עם קירוי שעשוי מרעפים אך סוג קירוי זה כנראה ידרוש אישורים מיוחדים מהעירייה וגם מחירו יהיה גבוה יותר מכל האפשרויות האחרות.
  • לוחות פי וי סי לבן  או לוחות מפוליקרבונט – בחיפוש אחר הפתרון המושלם לקירוי פרגולה, קחו בחשבון את השימוש בלוח פי וי סי או לוח שקוף מפוליקרבונט.

כמובן שאפשר להשתמש בגג מתכת העשוי לוחות איסכורית אבל זה יקנה לפרגולה שלנו מראה "תעשייתי", לעומת זאת לוח שקוף יכול לתת לנו הגנה טובה מפני הגשם המשולבת עם מראה יותר אסטטי.

ההמלצה הטובה ביותר שאנחנו במרזבית נוכל לתת לכם, היא לשלב לוחות פי וי סי לבן  או לוחות שקופים מפוליקרבונט עם חיפוי במבוק לפרגולה. חיפוי הבמבוק יתן לפרוגלה מראה טבעי ואותנטי ולוחות הפי וי סי או לוחות הפוליקרבונט יתנו לנו מחסה מפני הגשם. לוחות הפי וי סי והפוליקרבונט גם יעניקו חיים ארוכים יותר לחיפוי הבמבוק אשר נחשב לרגיש לתנאי מזג האוויר.

סנטף לפרגולה

כל לוחות הפי וי סי  נהנים מאותם היתרונות של עמידות בפני כימיקלים, עמידות לחלודה (פשוט אינם מחלידים), קלים להתקנה וקלים לתחזוקה. יתרונות אשר הופכים אותם למושלמים עבור הפרגולה שלכם, בעזרת היתרונות של לוחות הפי וי סי ולוחות השקופים של פוליקרבונט תוכלו להינות מפרגולה אשר תשרת אתכם לאורך שנים.

דברים שכדאי לדעת על קירוי פרגולות

קירוי פרגולה היא פעולה מסובכת ובהתאם לחומר הגלם שתבחרו, כך תוכלו לדעת מראש את כמות העבודה ואת המחיר שתשלמו בעבורה. כדי שתדעו להערך להוצאות הנלוות הכנו לכם טבלה של סוגי קירויי הפרגולה והמחיר הממוצע למטר רבוע בעבור אותו הקירוי. 

סנטף לקירוי פרגולה 100 – 200 ₪ למ"ר בהתאם לשלב שבו תתקינו את הסנטף כאשר המחיר הנמוך מתייחס להרכבת הסנטף על הפרגולה בזמן ההתקנה והמחיר הגבוה הוא כאשר מתקינים את הסנטף כאשר הפרגולה כבר קיימת
סנטף BH 350 ₪ למ"ר
פוליגל 180 ₪ למ"ר
רעפים 300 – 500 ₪ למ"ר
פנל מבודד 200 – 350 ₪ למ"ר
במבוק 180 ₪ למ"ר
סרגלי הצללה (קירוי חלקי) 150 – 250 ₪ למ"ר
רשת הצללה 200 ₪ למ"ר

למידע נוסף אודות מוצרי קירוי לפרגולות המתאימים עבורך השאירו פרטים לפניה דרך האתר
או חייגו לטלפון הזמנות בפריסה ארצית 03-9282828

יש לך שאלה לגבי מוצר?

מלא את הפרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם.