חיפוי לפרגולה באמצעות לוחות פי וי סי או פוליקרבונט

לאחר שבניתם פרגולה בביתכם נשאלת השאלה, איך דואגים לקירוי הפרגולה.

כמובן שיש כמה אפשרויות :

כיסוי לפרגולה העשוי עץ בצורות ואפשרויות שונות אך כמו כן יש חומרים אחרים כמו לוח פי וי סי גלי או לוח שקוף ובצבעים שונים מפוליקרבונט , במבוק וחומרים נוספים. אנו ממליצים להשתמש בכיסוי פרגולה אשר יהיה שימושי גם בגשם וגם בשמש. גם אם אינכם נוהגים לבלות בחוץ בחורף בכל זאת יש לשקול חיפוי המגן מפני הגשם שיגן על הריהוט שבוודאי יש תחתיה.

לוחות פי וי סי לבן  או לוחות שקופים מפוליקרבונט.

בחיפוש אחר הפתרון המושלם לקירוי פרגולה, קחו בחשבון את השימוש בלוח פי וי סי או לוח שקוף מפוליקרבונט.
כמובן שאפשר להשתמש בגג מתכת העשוי לוחות איסכורית אבל זה יקנה לפרגולה שלנו מראה “תעשייתי”, לעומת זאת לוח שקוף יכול לתת לנו הגנה טובה מפני הגשם המשולבת עם מראה יותר אסטטי.

ההמלצה הטובה ביותר שאנחנו במרזבית נוכל לתת לכם, היא לשלב לוחות פי וי סי לבן  או לוחות שקופים מפוליקרבונט עם חיפוי במבוק לפרגולה. חיפוי הבמבוק  יתן לפרוגלה מראה טבעי ואותנטי ולוחות הפי וי סי או לוחות הפוליקרבונט יתנו לנו מחסה מפני הגשם. לוחות הפי וי סי  והפוליקרבונט גם יעניקו חיים ארוכים יותר לחיפוי הבמבוק אשר נחשב לרגיש לתנאי מזג האוויר.

סנטף לפרגולה

ניתן להשתמש בכמה סוגי לוחות שונים לכיסוי פרגולה:  בלוחות פי וי סי ( לבן בלבד), לוחות שקופים וצבעוניים  מפוליקרבונט גלי ולוחות שטוחים שקופים או צבעוניים  כפולי דופן עבור הפרגולה.

כל לוחות הפי וי סי  נהנים מאותם היתרונות של עמידות בפני כימיקלים, עמידות לחלודה (פשוט אינם מחלידים), קלים להתקנה וקלים לתחזוקה. יתרונות אשר הופכים אותם למושלמים עבור הפרגולה שלכם, בעזרת היתרונות של לוחות הפי וי סי ולוחות השקופים של פוליקרבונט תוכלו לינות מפרגולה אשר תשרת אתכם לאורך שנים.

למידע נוסף אודות מוצרי קירוי לפרגולות המתאימים עבורך השאירו פרטים לפניה דרך האתר
או חייגו לטלפון הזמנות בפריסה ארצית 03-9282828

יש לך שאלה לגבי מוצר?

מלא את הפרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם.