פתרונות כיסוי לבריכה

בריכת השחייה שניצבת מחוץ לבית, בגינה, חשופה במהלך השנה לפגעים שונים. מעלים שנושרים מהעצים בשלכת ועד לעשביה, סחף של חול ואדמה, אבנים ועוד. כדי לשמור על ניקיון הבריכה ולהבטיח שנוכל להשתמש בה בכל עונה, כדאי להתקין כיסוי בריכה שיאפשר לנו להגן עליה כאשר איננה בשימוש. בנוסף, הדרך שבה אנחנו מתקינים ובונים את הבריכה משפיעה על תקינותה לאורך זמן ולכן צריך לדאוג לתהליך קירוי בריכה מקצועי ככל האפשר, תוך שימוש בחומרי הבניין הנכונים.

חברת מרזבית מציגה מספר מוצרים איכותיים לכיסוי וקירוי בריכה ומספקת:

לוחות קירוי פי.וי.סי:

לוחות קירוי העשויים פי.וי.סי מספקים הגנה בזכות עמידות גבוהה לחומרים כימים והיכולת שלהם לשמר הגיינה ברמה גבוהה. הם מתאימים מאד לבנייה קלה מכל הסוגים וניתנים להתקנה בגדלים שונים. קירוי בריכה באמצעות לוחות אלו מבטיח הגנה מפני נזקים, שמירה על הגיינה ועמידות לאורך זמן רב.

רשתות צל:

רשתות צל משמשות להצללת בריכות שחייה, כמו גם מבנים אחרים. הרשתות מגנות מפני אור השמש ומפני לכלוך כמו עלים וענפים שיכולים ליפול מגבוה אל תוך הבריכה. זהו כיסוי בריכה מושלם שמעניק לנו יתרון שימושי – הצללה נוחה מעל הבריכה וגם פתרון תפעולי – שמירה על ניקיון והגיינה בבריכה.

מערכות קירוי פלרם:

חברת פלרם היא חברה המתמחה במוצרים תרמו-פלסטיים ומייצרת בין היתר גם פתרונות קירוי בריכות ומבנים נוספים. חברת מרזבית מביאה את מוצרי פלרם עד אליכם ומספקת שפע של פתרונות לקירוי או כיסוי לבריכה ולכל מבנה אחר. מערכות עשה זאת בעצמך מאפשרות התקנה נוחה של מבנה הקירוי. המערכות עשויות מחומרים חזקים ועמידים לאורך זמן.

בזכות פתרונות אלו ואחרים שמציעה חברת מרזבית בתחום הקירוי, ניתן להגן על בריכת השחייה בבית בקלות ולשמור עליה – ועלינו –  לאורך כל ימות השנה.

למידע נוסף אודות פתרונות כיסוי וקירוי בריכות לחצו כאן לפניה דרך האתר
או חייגו לטלפון הזמנות בפריסה ארצית 03-9282828

    כיסוי לבריכה ציבורית

 

< חזרה
נגישות