רעיונות לשיפוץ הבית עם המשפחה

משפחות רבות אוהבות לבלות את ימי החופש שלהם יחדיו בטבע או בבילוי, משפחות אחרות אוהבות לבלות את זמן האיכות שלהן ביחד כאשר הן בביתן. למען אלו שמחפשים רעיונות מה אפשר לעשות עם המשפחה בבית החלטנו לכתוב לכם מאמרים שבאמצעותם תוכלו לבצע פרויקטי שיפוץ משותפים, כל המשפחה יחדיו. הפעם נציע לכם כמה רעיונות שהמכנה המשותף לכולם הוא חומר הגלם המרכזי – לוחות פוליגל.

למה דווקא לוחות פוליגל

בראש ובראשונה אנחנו רוצים להתחיל ולהציג את חומר הגלם המופלא הזה לא בגלל התכונות המופלאות שלו אלא בעיקר כי הוא פיתוח כחול לבן ובימים אלו אנו רוצים לנסות ולתמוך בתעשיה המקומית. לפני שנצלול פנימה לפרויקטים השונים שאפשר לעשות בבית רצינו להזכיר לכם כי לוחות פוליגל למכירה אפשר להשיג אצלנו במחירים הטובים ביותר בארץ ואנחנו נדאג להעביר אליכם את הלוחות גם בימים אלו, לכל מקום ברחבי הארץ.

לוחות פוליגל הם חומר גלם נפלא אשר אפשר לבצע עימו עבודות שונות ומשונות. אתם יכולים למשל לעבוד על פרויקט של חממה ביתית אשר מורכבת מלוחות פוליגל, אתם יכולים לקרות ולאטום פרגולה באמצעות הפוליגל ואפילו לייצר כל מיני דברים מגניבים ומיוחדים.

כדי שתוכלו להבין לעומק את התכונות הנפלאות של לוחות הפוליגל למכירה במרזבית היכנסו ללינק הזה.

שימושים בלוחות הפוליגל למכירה במרזבית

מחפשים לסגור את הפרגולה הזו שעומדת אצלכם בחצר? אתם צריכים לחפש אחר לוחות פוליגל למכירה. הפוליגל הוא אחד מהחומרים המבודדים האיכותיים ביותר שאתם יכולים להשיג.

מדובר על מארג של כמה לוחות אשר מחוברים יחדיו בצורה כזו שלוכדת אוויר בפנים. האוויר הלכוד הזה הוא מה שמשמש לבידוד טרמי ואקוסטי באיכות גבוהה יותר מכל חומר גלם אחר – בהשוואה לזכוכית (שעל פי רוב היא המתחרה הגדולה ביותר של לוחות הפוליגל) אתם יכולים לקבל בידוד איכותי יותר פי 200.

לאלו מביניכם שמחפשים פרויקטים רציניים יותר לביצוע משותף עם הילדים – למה לא לעבוד על הגג? נראה שמאז סיימתם לבנות את הבית שלכם לא עשיתם עבודות תחזוקה בגג הבית. אם יש לכם את הכלים ואת הכישורים לעבודה אנחנו ממליצים לכם לנסות ולבנות חלון חדש בתקרת הבית, חלון העשוי לוחות פוליקרבונט יסייע לכם להאיר את הבית באור טבעי ובכך לחסוך בהוצאות החשמל.

לוחות פוליגל למכירה פרויקט משפחתי

פרויקטים להרכבה עצמית עם לוחות פוליגל

לא לכולנו יש את הכלים והידע הנדרש לבצע עבודות בניה או להשתמש בלוחות פוליגל למטרת פרויקט גדול בבית. אבל אנחנו עדיין רוצים להציע גם לכם את האפשרות של לבנות משהו בבית בסוף השבוע עם הילדים.

  • חניה לרכב

    חניה לרכב בהרכבה עצמית היא פרויקט נפלא שאתם יכולים לעשות בכוחות עצמכם, הכנו לכם חבילה אשר כוללת את כל מה שאתם צריכים כדי להרכיב חניה איכותית לרכב. אתם רק צריכים לבחור את החניה שמתאימה לכם.

  • מחסן בהרכבה עצמית

    עוד פרויקט נפלא לבעלי החצר שביניכם – הקימו מחסן בהרכבה עצמית. אצלנו תוכלו למצוא מגוון נרחב של מחסנים להרכבה עצמית אשר מגיעים עם כול הרכיבים וההוראות הנדרשים כדי שאתם תוכלו לבצע את המטלה בזמן הקצר ביותר ועל הצד הטוב ביותר.

  • גגון כניסה

    לא לכולנו יש רכב או חצר, אבל לכולנו יש כניסה לבית. אם אתם גרים בבית אשר לא נמצא בבניין ואתם רוצים להתחדש בגגון כניסה כדי שייגן עליכם מימי השמש החמים או מימי הגשם הרטובים – היכנסו וגלו כמות של גגוני כניסה לבית שתעשה לכם חמים בלב.

להזמנות או להתייעצויות אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר באמצעות הטופס המצורף כאן.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה