סקירת סוגי פנלים מבודדים שתוכלו לרכוש במרזבית

פנלים מבודדים הם מוצר הכרחי ומבוקש מאוד בעולם הבניה בכלל ובעולם הבניה הקלה בפרט, לאחר שראינו כי הרבה מאוד לקוחות שואלים אותנו ומבקשים כי נסקור את סוגי הפנלים המבודדים שברשותנו החלטנו להכין לכבודכם את המאמר הזה שכל כולו מוקדש לפנלים מבודדים.

השימושים בהם יש צורך בפנל מבודד הם רבים ומגוונים וכוללים בין היתר: קירוי ואיטום מבנים, חדרי קירור, מבנים ניידים, מבנים נייחים, פרגולות, סגירת מרפסות, מחסנים ועוד המון שימושים כיד הדמיון.
לפני שנתחיל רק רצינו להזכיר את שני הסוגים הנפוצים של פנלים מבודדים.

סוגי הפנלים המבודדים הנפוצים:

 • פאנל מבודד עשוי אלומיניום – זה אחד מהפתרונות המושלמים בעבור תחום הבניה הקלה / בניה טרומית / בניה מודולרית / בניה ירוקה.
 • פנל מבודד איסכורית – לוחות איסכורית מבודדת כפי שקוראים להם בנוסף הם מושלמים בעבוד בידוד ואיטום המשמשים הן כבידוד אקוסטי, תרמי וחסינות לאש. ניתן לבחור את סוג החומר המבודד הרצוי על פי הצרכים.
פנלים מבודדים של מרזבית

אלו סוגי פנלים מבודדים תמצאו במרזבית:

אצלנו במרזבית אנחנו שמים את הלקוח מעל הכול ואת איכות המוצרים שלנו אין צורך להציג כי אין אדם התחום הבניה שלא מכיר וידע להגיד לכם שבמרזבית תמצאו את חומרי הגלם והציוד המשלים לענף הבניה האיכותי ביותר ובמחירים הנוחים ביותר.

 • פאנל גג במילוי צמר סלעים
  צמר סלעים הוא למעשה שם כינוי לסיבים מינרליים מלאכותיים (קצת כמו פיברגלס רק בריא יותר) לרוב צמר סלעים עשוי מבזלת וסלעים אחרים (ומכאן שמו) והוא מיועד למטרות של בידוד מחום ורעש. תהליך הייצור מזכיר מעט ייצור של צמר גפן מתוק וחשוב מאוד להדגיש כי צמר הסלעים בו אנו משתמשים נמצא כלא מזיק לבריאות.

 • פאנל קיר במילוי צמר סלעים
  עוד פנל מבודד איכותי הממולא בצמר סלעים ומאושר על ידי מכון התקנים בתו תקן של עמידות בפני אש בבניינים. הליבה עשויה צמר סלעים והשכבות החיצוניות עשויות פח מגולוון. לצפייה במוצר

 • פנל גג מבודד במילוי פוליסטירן
  תודו שפנל גג מבודד במילוי פוליסטירן נשמע הרבה יותר טוב מאשר אם היינו קוראים למוצר הזה בשמו הנפוץ – פנל גג מבודד במילוי קלקר. למעשה הקלקר הוא חומר מבודד איכותי וקל לייצור ואחת התכונות הבולטות שלו היא נוחות העבודה עמו. לצפיה במוצר

 • פאנל קיר מוקצף במילוי פוליסטירן
  עוד מוצר איכותי מבית מרזבית מחכה לכם באם אתם צריכים להקים לול תרנגולות, קירות למבני תעשייה, מבנים יבילים או עוד המון שימושים אחרים. לצפייה במוצר

 • פנלים מבודדים מאלומיניום
  אחד ממוצרי הדגל שלנו במרזבית הוא לא אחר מפנל מבודד אלומיניום, לרוב הם יהיו מיוצרים במילוי פוליסטירן והוא מושלם בעבור בניה קלה מפני עמידותו למזג אוויר ומים. לצפייה במוצר

מה עוד תמצאו במרזבית?

מכיוון שאצלנו במרזבית תוכלו למצוא כל מה שחלמתם עליו אנו מציעים לכם להציץ באתר שלנו ולגלות עוד מגוון עצום של מוצרים שאנו מייצרים, מייבאים או משווקים בעבור ענף הבנייה. תוכלו למצוא אצלנו פחי איסוכרית לצד ציוד טכני אחר וציוד מתכלה.

ציוד נוסף מבית מרזבית פנל מבודד

למזרבית שני סניפים ברחבי הארץ אך אנו יכולים לשלוח ולעביר את הציוד לכל נקודה ברחבי הארץ, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהתייעץ עם היועצים המומחים שלנו על כל דבר הקשור לציוד שאתם צריכים ולאספקה שנוכל לספק לכם של ציוד זה ועוד ציוד אחר שאולי אתם צריכים.
אתם יכולים גם להתקשר אלינו ישירות אחד הסניפים 03-9282828 (מרזבית מרכז), 08-6288825 (מרזבית דרום) ונשמח להיות שם בשבילכם בכל שעה.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה
נגישות