פלרם

פלרם הינה חברה בינלאומית המייצרת מוצרים שונים ומגוונים בתחום הלוחות התרמו – פלסטיים. תוכלו למצוא מוצרים רבים של חברה זו בארץ ובעולם, בעיקר בתעשייה, בחקלאות וגם בבתים פרטיים. אנו משווקים מוצרים אלו לכלל התעשיה וללקוחות פרטיים ומוסיפים את השירותים המקצועיים שלנו על החומרים המקצועיים שמספקת חברת פלרם, ועושים זאת לשביעות רצונם המלאה של כלל לקוחותינו.

מערכות עשה זאת בעצמך מחברת פלרם

אחד התחומים המעניניים של מוצרי פלרם, הן מערכות קירוי גגות ופרגולות להרכבה עצמית. מדובר במערכות קלות ויעילות המאפשרות לכל אדם עם חוש טכני להרכיב בביתו את המוצר עצמו מבלי הצורך להזמין טכנאי או איש שירות. מדובר במוצרים תרמו – פלסטיים היוצרים יחדיו מערכות כמו פרגולות, חממות ביתיות, חניות מקורות לרכבים ועוד. כמובן שניתן להתאים אצלנו באופן אישי את המערכות היחודיות של פלרם להרכבה עצמית ולבצע במערכות אלו התאמות לפי טעמכם.

מערכת סנפל – מערכת המבוססת על לוחות כפולי דופן בעלי חוזק מבני, משקל נמוך מאוד וכושר בידוד תרמי מעולה. תכנון המערכת מונע נזילות מים, מאפשר את התפשטות והתכווצות הלוחות ומתאים להתקנה קשתית, התקנה מהירה, פשוטה ובטוחה. בנוסף לקירוי עילי, המערכת סנפל אידיאלית להתקנה אנכית היוצרת קירות מעבירי אור, דקורטיביים ובעלי בידוד תרמי. לחץ על התמונה לפרטים נוספים על המוצר

מערכת סנפל

מערכת נוספת בחברת פלרם נקראית  מערכת סנגלייז.

מערכת סנגלייז הבנויה מלוחות שטוחים ופרופילי אלומיניום היוצרים יחד קו נקי ויוקרתי. מבנה המערכת מונע נזילת מים, מאפשר התכווצות והתפשטות, עומד בעומסים גבוהים, ומתאים למגוון שלדים תומכים. ההתקנה מהירה ובטוחה ודרישות תחזוקה מינימליות. מערכת סנגלייז מתאימה לקירוי קשתי ומוצעת במבחר גוונים, כולל בולמי חום המשפרים את האקלים במבנה ומקדמים חסכון באנרגיה.

המערכות של פלרם משמשות למגוון יישומים אדריכליים, כגון פתחי תאורה (סקיילייט), קירוי מדרכות וכניסות לבתים, קירוי שבילים, שווקים, כניסות למבנים , חניות מקורות ובריכות שחיה. קירות מסך, מחיצות, קירוי במבני מסחר, מתקני ספורט ועוד.

למידע נוסף אודות מוצרי פלרם וקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון הזמנות בפריסה ארצית 03-9282828 או צרו עימנו קשר בטופס ונציגנו יישמחו לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים! 

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next

אילו סוגי תוצרים מוגמרים ניתן לקבל עם מוצרי פלרם?

אנו מתאימים וחותכים לוחות פלסטיק ולוחות תרמו-פלסטיים של חברת פלרם ליישומים שונים : שילוט, פרגולות וחניות מקורות, בהתאמה אישית לכל מידה ושטח, אנו משתדלים לייצר את הסט המתאים של המוצרים שיכולים לספק כל צורך בכל קנה מידה. בנוסף, בשנים האחרונות מוצרי פלסטיקה שונים של חברת פלרם באים לידי שימוש נרחב בטכניקות של בניה קלה, בזכות העמידות הגבוהה של מוצרים אלו, והשימושיות היעילה שלהם בבניה קלה. תוכלו ליצור את המוצר המתאים לכם באמצעות מפרט מוכן מראש או להיעזר בשירותי הייעוץ שלנו.

 

< חזרה