תקופת הקורונה היא זמן מצוין לצבוע את הבית

בימים בהם היציאה מהבית צומצמה למינימום, רובנו מנסים למצוא פתרונות להעברת הזמן כדי שלא נשתגע בבית. אנחנו במרזבית החלטנו לצאת באתגר חדש שמטרתו – להעביר את הזמן בנעימים ולבצע מטלות שרצינו לעשות ודחינו ללא הרף.

הפרויקט הראשון שאנחנו ממליצים לכם לעשות בעת ההיסתגרות בבית הוא פרויקט "לצבוע את הבית בזמן קורונה". מובן שחשוב מאוד לוודא כי יש לכם חדר אחר לשהות בו וכי יש לכם אפשרות לאוורר את החדר שאתם בוחרים לצבוע.

לצבוע את הבית במקום להשתגע בבית

הדבר הראשון שאתם צריכים כדי לצבוע את הבית זה כמובן, צבעים לבית. אצלנו במרזבית תוכלו למצוא את המגוון הגדול והנרחב ביותר של צבעים לבית. לא משנה מה הפרויקט שלא דורש, אצלנו תמצאו את חומר הגלם הנדרש במחיר המשתלם ביותר בארץ.

צבעים, אפקטים וחיפויים. לא משנה מה אתם מחפשים לטובת פרויקט "לצבוע את הבית בזמן קורונה", אצלנו תוכלו למצוא את המגוון העצום והמרשים ביותר של צבעים, כזה שמתאים לכל פרויקט או משימה שעליכם לבצע.

לאחר שהזמנתם את הצבעים לבית, מגיע שלב ההכנות שהוא אחד השלבים הכייפים. בשלב זה עליכם להכין את החדר לצביעה – כדי לנצל את הזמן שיש לכם בצורה הטובה ביותר. אנחנו ממליצים שבזמן הזה תעשו סדר בחדר שעומד להיצבע. לאחר שפיניתם את החדר מריהוט (וווידאתם שהחדר ניתן לאוורור) זה הזמן לנצל את כל העיתונים עם הכותרות המפחידות ולרפד עימם את רצפת החדר.

השלב הבא הוא שלב סימון הפנלים, קחו נייר סימון דביק ועטפו את הפנלים כדי שהצבע לא ינזול וישפך עליהם. אחרי שעשיתם את זה אפשר להתחיל במלאכת צביעת הבית. ערבבו את הצבע על פי הוראות היצרן והחלו בשכבה הראשונה של הצבע.

צבעים לבית מרזבית

לאחר שסיימתם את השכבה הראשונה, לכו לעשות בינג' בנטפליקס או לקרוא ספר טוב. אל תמהרו לבצע את צביעת השכבה השנייה, בכל מקרה צריך להמתין שהצבע יתייבש ולנו יש כרגע את מלוא הזמן שבעולם. את השכבה השנייה התחילו לצבוע לאחר כמה שעות ומכיוון שאנחנו בעד להאריך את הפרויקט נמליץ לכם לצבוע גם שכבה שלישית.

כלל אצבע – כל פרויקט שתבחרו לעשות הוא הזדמנות נפלאה לזמן איכות עם המשפחה, נסו לשמור על הריחוק המומלץ על ידי משרד הבריאות ואל תשכחו גם ליהנות מהזמן ומהפרויקט המשותף.

צבעים לבית קונים במרזבית

כפי שאתם בטח שמים לב אנחנו מציעים שתמשכו את הזמן בכל שלב ושלב, בימים הללו כשזמן הוא מצרך שיש לנו בשפע, אין טעם למהר ואפשר לאחד משימות ופרויקטים וככה לנצל את הזמן הפנוי שנכפה עליכם בצורה הטובה ביותר.

זכרו כי לא משנה מה פרויקט הקורונה שתבחרו לעשות, את חומרי הגלם בעבורו תרכשו אצלנו במרזבית. צבעים לבית, גגוני כניסה בהרכבה אישית, פרגולות ועוד המון של מוצרים ורעיונות לפרויקטים ממתינים לכם אצלנו באתר. עוד דבר שחשוב לנו להזכיר – שמרו על עצמכם, הבטיחות והבריאות הם מעל הכול ואף אחד לא מעוניין להיפצע.

כדי להתחיל את פרויקט – "לצבוע את הבית בזמן קורונה", אתם לא צריכים לחכות יותר מידי זמן ואתם יכולים להתחיל אותו בהקדם אם תיצרו עימנו קשר עוד היום, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעבור על קטלוג הצבעים שלנו ואז ליצור עמנו קשר. יש לכם טופס ממש פה למטה שממתין שתמלאו אותו.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה