כל מה שצריך לדעת על אחזקת בנייני מגורים עם בריכות

בריכה בבניין מגורים ללא ספק משדרגת את איכות החיים ומציעה יתרונות רבים למשתמשים. יחד עם זאת, בריכה שכזו דורשת תחזוקה סביב השעון ורגע לפני שאתם מתמסרים לרעיון, עליכם לקחת בחשבון את כל הפעולות שיש לבצע כדי לאפשר לכל הטוב הזה לקרות.

בריכה בבניין מגורים היא החלום הרטוב של רבים, ואפשר ליהנות ולזכות לאיכות חיים שכזו. אך חשוב להבין שאם יש לכם בריכה בבניין יש להקפיד על תחזוקתה ואחזקתה לאורך השנה כדי להבטיח שהשימוש בה יהיה מיטבי. בנוסף ישנה הסוגיה הבטיחותית. תחזוקה נכונה של הבריכה חשובה ותהפוך את השימוש בה ליותר בטיחותי עבור כלל המשתמשים.

בחירה נכונה של חומרים

אחת הדרכים לשמור על תחזוקה קלה ופשוטה היא לבחור נכון את חומרי גלם איכותיים המותאמים לענף הבניה בהם יעשה שימוש, הן בבריכה עצמה והן סביב לה. חיפוי וריצוף של האזור החיצוני לבריכה על ידי חומרי מתקדמים המאופיינים עם טכנולוגיה פורצת דרך שמובילה למקסימום עמידות, בטיחות מירבית, עמידה בתנאי אקלים קיצוניים ותנאי שטח קיצוניים תבטיח תחזוקה קלה ויעילה יותר.

ניקוי הבריכה

אחזקת בניין עם בריכה דורשת את ניקיונו אך גם את ניקוי הבריכה. ישנם תקנים מחייבים שנוגעים לנושא ויש לעמוד בהם כדי להבטיח שהשימוש יהיה בטוח. ניקוי הבריכה שומר על איכות המים, מונע הצטברות של מזהמים ומסייע להרחיק לכלוכים גדולים שעלולים לסתום את המשאבות ופתחי הניקוז. כדאי מאוד לבחור בחברה מקצועית שמיומנת בתחום או לשכור את שירותיה של חברת אחזקת מבנים שתדאג לכל הפרטים עבורכם.

שמירה על בטיחות

תחזוקת בניין עם בריכה דורשת הקפדה רבה גם על נושא הבטיחות, במיוחד כאשר מתגוררות בבניין משפחות עם ילדים. על הבריכה להיות מגודרת כנדרש בחוק ולכלול את כל אמצעי הבטיחות הנחוצים. אם ועד הבית אינו יודע מה הן הדרישות כדאי מאוד להתייעץ עם מישהו שכן יודע. לחברות אחזקת מבנים למשל יכול להיות פתרון, כמו גם לאנשי מקצוע שעוסקים בתחום.

תחזוקת בריכה בניין משותף

מערכות קירוי חכמות ויוקרתיות

מערכות קירוי מעוצבות וחכמות יכולות להגן על הבריכה מפני מזג אוויר קיצוני כמו למשל רוחות וגשם. כמו כן בעזרתן אפשר להגן על הרוחצים מפני קרני השמש. חשוב לבחור במערכת הקירוי הנכונה בהתאם לגודל הבריכה, לעיצוב, למיקום הבריכה ולגודל ההגנה ששואפים להשיג. ישנם סוגים שונים של גגות ומערכות קירוי מהן אפשר לבחור את האפשרות המתאימה לבריכה שלכם.

הכנה לקראת עונת הרחצה

בין אם אתם משתמשים בבריכה לזמן מוגבל ובין אם בכל השנה, אחת לתקופה נדרשת עבודת הכנה של הבריכה. כדאי מאוד לבדוק שאין נזילות ורטיבות ושכל הרכיבים של הבריכה עובדים כראוי. כמובן שאם ישנם סדקים או חריצים יש לאטום אותם על ידי פתרונות איטום מתאימים. אנשי מקצוע מיומנים יוכלו לכוון אתכם לגבי ביצוע הפעולות הנחוצות לשימור ותחזוקת הבריכה בבניין שלכם.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה