הכן ביתך לחורף – קירוי פרגולות

כמעט תמיד כשאנחנו מדברים על פרגולות עולה לנגד עינינו דימוי של חצר מוריקה, מנגל ובירות, פרגולה אשר מצלילה את השמש הלוהטת ואם אנחנו מפנטזים אז נלך עד הסוף ונוסיף גם בריכה קטנה וחמודה שנוכל להשתכשך בה בזמן שנמתין שהאוכל מוכן.
אבל לא תמיד השמש מחייכת ויש גם ימים גשומים (אפילו במדינה שלנו) אז זה אומר שלא תשבו בפרגולה שלכם? זה אומר שלא מגיע לכם להתפנק בחצר הבית שלכם? בטח שמגיע לכם! ואנחנו כאן בדיוק בשביל לדבר על זה, קירוי פרגולות בפני גשם.

אפשרויות קירוי פרגולה

ישנן כל מיני אופנים ודרכים בהם ניתן לקרות ולחפות פרגולה, בבואנו לבחור את אמצעי הקירוי המתאים ביותר בעבורך יש תחילה להבין את ההבדלים השונים בין הקירויים כמו גם את הצרכים שלך ואת סוג הפרגולה המותקנת אצלך בחצר

קירוי פרגולות אופציוצ
  • קירוי במבוק- זהו קירוי קיצי אשר יעיל בעיקר כנגד קרני השמש, היתרונות שלו הן בעיקר בעובדה כי אם יש לכם פרגולה העשויה מעץ קירוי במבוק ישתלב בצורה דקורטיבית וימנע מקרני השמש לחדור. אך הבמבוק לא ימנע מגשם לטפטף.
  • קירוי באמצעות סרגלי הצללה מעץ- באמצעות קורות עץ דקות אנו מייצרים קירוי שעומד בכל סטנדרט עיצובי וגם יקל על עומסי החום בימים חמים אך לא יאטום כלל כנגד גשם.
  • קירוי עם רעפים- זה אולי ישמע לכם מוזר אך מדובר על אחת משיטות קירוי הפרגולות הוותיקות ביותר אשר מייצרת תחושה ביתית וחמימה גם בחצר הבית. הבחירה ברעפים תמנע מגשם ושמש לחדור פנימה אך דורשת תחזוקה שוטפת.
  • קירוי באמצעות רב רעף- מדובר על אריחים שנראים כמו רעפים אך הם קלים להתקנה ודורשים פחות תחזוקה מאשר הרעפים הקלאסיים אך הם גם נראים מעט פחות יפה.
  • קירוי עם פרספקס- (לוחות פלסן) אחד הקירויים הפופולריים ביותר שקיימים בשוק. הלוחות מגיעים עם כל התכונות של הפרספקס ועושים את העבודה בצורה איכותית.
  • קירוי עם סנטף- הסנטף הוא גם פתרון מושלם וקלאסי לקירוי וחיפוי פרגולות, הוא בעל רמת סינון קרינה גבוהה מאוד (99% מקרני הUV), ניתן להזמינו במגוון של שקיפויות וצבעים, הוא ידידותי לסביבה ולא פולט גזים רעילים כך שהוא מושלם לחצר ביתך.

קיימים עוד מגוון של שיטות ואמצעים לקירוי הפרגולה מלבד אלו אשר ציינו כאן אך אלו אשר כן הוזכרו הם הנפוצים והמשתלמים ביותר לבתים פרטיים.

סנטף לפרגולה חלומית

מתי מדברים על קירוי?

קירוי או חיפוי של פרגולה תהיה הפעולה האחרונה אשר נבצע על הפרגולה, קודם כל נתקין את הפרגולה עצמה בהתאם לסביבה והבחירה העיצובית של בעלי הבית ולאחר מכן נעבור לשלב החיפוי והקירוי. חשוב מאוד לבצע עבודת תחקיר בסיסית שכן לא רק המחיר של חומרי הגלם בעבור הקירוי צריכים לעמוד אל מול עיניכם אלא גם האיכויות השונות, הצרכים שלכם בנוגע לישיבה תחת הפרגולה, הזמנים שיש לכם (יש חלקי קירוי שלוקח יותר זמן לייצר ולהתאים לגודל הפרגולה שלך מאשר אחרים) ועוד שיקולים.

בכל מקרה, אנחנו במרזבית מספקים, מייצרים ומייבאים ציוד וחומרי גלם לענף הבנייה כבר עשרות שנים ויש לנו צוות מקצועי ומנוסה אשר ישמח לעמוד לשרותכם ולייעץ לכם בדבר הקירוי המתאים ביותר בעבורכם. הצוות שלנו ידע להגיד האם אתם צריכים סנטף או במבוק או כל דבר אחר.

איך יוצרים קשר עם אחד המומחים של מרזבית? פשוט מאוד! מחייגים ל03-9282828 או ל08-6288825 או שאתם יכולים ליצור עמנו קשר באמצעות שליחת פרטים באתר שלנו.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה
נגישות