הרכבה עצמית או איש מקצוע? מתי כדאי מה

מכירים את האנשים שלא משנה מה הם יעדיפו לבצע את הפעולה לבד מבלי לבקש עזרה? יש כאלו שיעשו זאת מכיוון שהם קמצנים ולא רוצים להוציא כסף שלא לצורך אך יש גם כאלו שמדובר על עניין עקרוני יותר. הם רוצים לבצע את הפעולות הביתיות והמהותיות בעצמם וללא עזרה. אז אם אתם עומדים בפני פרויקט הרכבה עצמית ותוהים לעצמכם האם אתם צריכם לבצע אותו בכוחות עצמכם או לקרוא לאיש מקצוע שיתן יד או יעשה הכל בעצמו אז אתם חייבים להמשיך לקרוא

מתי מזמינים איש מקצוע

יש כמובן את הקו האדום המובהק שבאם מדובר על התקנה של דברים חשמליים מסובכים או דברים שדורשים שימוש בכלים מיוחדים אזי הבטיחות משחקת תפקיד עליון ומכריע ונמליץ לכם להזמין איש מקצוע אשר יטפל בנושא הזה.

אבל יש גם קווים אפורים שלא בטוח מה עדיף, לנסות לתקן לבד את המנעול שנשבר או להזמין מנעולן? לשאלה ספציפית זאת למשל אגיד שבאם מדובר על מנעול פנימי בדלת אשר לא פונה אל החוץ אתם יכולים להרשות לעצמכם לנסות ולתקן אך באם מדובר על דלת חיצונית פנו לאיש מקצוע שיוודא שהמנעול החדש איכותי ותקין.
אך מה בדבר איש מקצוע שמתקן תריסים, האם מדובר במקרה שבו צריך להזמין איש מקצוע או לא? גם כאן יש כמה שאלות שצריכות להישאל ולמשל באם מדובר בתריס חשמלי אז נמליץ לפנות לאיש מקצוע אך באם מדובר למשל על תריס גלילה אתם יכולים לנסות לבד, לא בטוח שתצליחו כי מדובר במשימה לא פשוטה…

הרכבה בכחות עצמך תריסים

מתי לבנות לבד?

אם כל מה שנאמר עד כה אנו חסידים גדולים של פרויקטים בהרכבה עצמית, הריגוש שבלקחת כמה חתיכות עץ ולהפוך אותן לפרגולה שבנית בכוחות עצמך הוא אחד הריגושים הגדולים שיש לאדם בעולם המודרני. זו הסיבה שבמרזבית אנו מציעים לכם מגוון נרחב של מוצרי איכות בהרכבה עצמית המגיעים עם ההוראות המפורטות, עם כל החלקים הנדרשים וכמובן את הצוות המקצועי שלנו שישמח להביא לכם טיפים של אלופים לפני שתצאו מהחנות.

ככלל אצבע, פרויקטים בהרכבה עצמית אתם יכולים תמיד לעשות באם מדובר על פרויקט שהוא לא מסכן חיים או בעל צרכים בטיחותיים ייחודיים אשר אין לכם את הכלים הנדרשים לביצועם, למשל ניקוי חלונות בסנפלינג, אך באם מדובר על פרויקטים פשוטים (וכשאנחנו אומרים פשוטים זה לא רק החלפת נורה) כמו למשל בניית פרגולה, בניית חממה ביתית או אפילו בניית גגון לחניה של הרכב, אלו פרויקטים נפלאים לבצע בכוחות עצמכם מכיוון שהם אולי נראים סבוכים ומורכבים אך בפועל התוצאה המרשימה היא תוצר של עבודה לא מסובכת מידי אשר ניתן להשלימה בכוחות עצמכם וללא שימוש באיש מקצוע.

האם בצע הרכבה עצמית או לא

טיפים להרכבה עצמית

לפני שתתחילו בביצוע פרויקט של הרכבה עצמית נרצה להמליץ לכם על כמה דברים שיוכלו לסייע לכם ולהפוך את חייכם לקלים יותר ומסוכנים פחות:

  • לקבלת השראה על פרויקטים חפשו בפינטרסט אחר דברים שתרצו לבנות
  • בצעו מדידות מדויקות בטרם תצאו לרכוש את חומרי הגלם
  • דאגו שיהיה לכם ספייר, גם הבנאים והשיפוצניקים המנוסים דואגים שיהיה להם מעט יותר מכל דבר
  • הבטיחות היא מעל הכול
  • ביוטיוב תוכלו למצוא עשרות מדריכים, רק הוסיפו לחיפוש DIY
  • אל תהיו משעממים ואל תלכו על צבעים קלאסיים, יהיו יצירתיים והרשו לעצמכם להתפרע

אז אם החלטתם לבצע איזשהו פרויקט בהרכבה עצמית נאחל לכם בהצלחה וכמובן עבודה בטוחה, אם החלטתם לפנות לאיש מקצוע זה גם בסדר אך נמליץ לכם בפרויקט הבא לפנות אלינו ולראות האם תוכלו למצוא מה שאתם מחפשים בפינת ההרכבה העצמית שלנו.
לשאלות התקשרו אלינו ל03-9282828  או צרו עמנו קשר

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה