כיצד מחיצות הפרדה מפרספקס מסייעות לחזרה לשגרה בימי קורונה?

עם פתיחתו המחודשת של המשק בצל משבר הקורונה, עולה הצורך לשמור על ריחוק חברתי. בעלי עסקים המעוניינים לשוב ולקבל קהל, נדרשים למצוא פיתרון שיסייע להם לשמור על הריחוק המבוקש והם מתקינים בבתי העסק מחיצות הפרדה מפרספקס. למעשה, מאז שהתפרץ נגיף הקורונה תעשיות הפרספקס מדווחות על ביקוש נרחב למחיצות הפרדה מפרספקס. כך לדוגמה, חברת פרספקס הבריטית הגדילה את התפוקה ב־300% בין פברואר למרץ. חברת TAP פלסטיקס האמריקאית דיווחה על זינוק במכירת המחיצות בהיקף של 200 אחוז לעומת השנה שעברה. 

מהו פרספקס?

פרספקס (זכוכית אקרילית) הוא פולימר סינטטי שמתבצע בו שימוש רחב בתעשיות השונות. הוא משמש בין היתר לייצור החלונות במטוס ולחופת תא הטייס, ניתן לייצר ממנו דיסקים ופאנלים אלקטרונים, וכן נעשה בו שימוש בתעשיית הריהוט, עיצוב התכשיטים, העיצוב התעשייתי, בתחומי הרפואה, עבור ציוד למחקר, לצרכי בניה וזיגוג. כמו כן, בשל עמידותו הגבוהה לקרינת אולטרה סגולה (UV) הפרספקס משמש כחומר מוביל ליצירת שלטים מוארים להכוונה.

מחיצות הפרדה השומרות על הבריאות שלנו

לוחות פרספקס מאופיינים בשקיפות גבוהה – הלוחות שקופים יותר מזכוכית ומעבירים 90 אחוז מהאור הנראה. הם עמידים בפני מכות ואינם נוטים להתנפץ, הם קלים יותר מזכוכית ועמידים בפני כימיקלים. בנוסף לכך, ניתן לחתוך את הלוחות בחיתוך מדויק בהתאם למידה הנדרשת. בשל היתרונות הרבים של לוחות פרספקס, בעלי עסקים שונים מתקינים בבתי העסק מחיצות מפרספקס המפרידים בין נותני השירות לקהל. מחיצות הפרדה מפרספקס מיועדים לדלפקי קבלה במשרד, לסלוני יופי, לבתי מרקחת, לחנויות, למרכזים רפואיים, למסעדות ועוד. ניתן להתקין את המחיצות בקלות, והשקיפות הרבה של לוחות פרספקס מאפשרת קבלת לקוחות ללא החשש מהידבקות בנגיף הקורונה ותוך שמירה על ריחוק חברתי. בנוסף לכך, מפעלים רבים המעוניינים לשמור על בריאות העובדים מתקינים בימים אלו מחיצות הפרדה מפרקספס וכך מצליחים לשמור על מרחק של שני מטר בין עובד לעובד.

פרספקס כהגנה נגד קורונה

מחיצות ההפרדה שאנחנו מציעים בחברת ״מרזבית״ הינם בעובי של עד 20 מילימטר. הן מהוות פיתרון אסתטי ופרקטי עבור עסקים קטנים וגדולים כאחד. אנו מעצבים לוחות פרספקס בהתאם לדרישת הלקוח: הלוחות ניתנים לכיפוף באמצעות חום, והם ניתנים לעיבוד, לניפוח, לקידוח, לליטוש ולהדבקה, כך שהעיצוב שלהם גמיש מאוד.

אז אם אתם מחפשים פיתרון שיאפשר לעסק שלכם לחזור לשגרה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לתת לכם פרטים נוספים על מחיצות הפרדה מפרספקס.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה