מתחילים מאפס – איך לבחור שטח בעבור העסק

מזל טוב! החלטתם להיות עצמאיים או שהחלטת לבנות את החנות המושלמת בעבור העסק שלכם, כבר יש לכם את הרעיון לעסק, ביצעתם מחקר שוק ותוכנית עסקית, בידלתם את המיתוג שלכם, יש לכם תקציב בעבור ההקמה, גייסתם הון עצמי ולקחתם משכנתא. אבל עכשיו מתחיל המשחק האמיתי, איך תדעו מה להקים, איפה להקים ואיך?

שלב א' – חיפוש השטח

יכול מאוד להיות שרובכם לא ירצו לצאת להרפתקה מאפס ויעדיפו לחפש חנות קיימת שרק צריכה שיפוץ קל או התאמה מסוימת לסוג העסק שלכם, אנחנו אוהבים אתגרים ולכן המאמר הזה פונה לאלה שרוצים את האתגר של הקמה מאפס. מה השלב הראשון? חיפוש השטח כמובן.
המקום הראשון בו תוכלו לחפש אחר שטח להקמה של העסק הוא כמובן פורטל נדל"ן עסקי אשר בו תוכלו לראות את הנכסים הזמינים, מיקומם וגם לחקור מעט אודות החברה שמציעה את הנדל"ן העסקי.

הקמת עסק עם ציוד לענף הבניה

בבואכם לחפש שטח אתם צריכים לוודא כי השטח מתאים לצרכי העסק שלכם ובאם העסק שלכם דורש אישורים מיוחדים (למשל הפעלת מטבח למסעדנים או גידול של חיות לאנשי משק) וודאו קודם כי השטח מגיע עם האישורים הנדרשים או שמה אתם צריכים להשיג את האישורים הללו בכוחות עצמכם. קיימות חברות אשר יציעו לכם סיוע בקבלת האישורים הללו ואם זה העסק הראשון שלכם היינו ממליצים לפחות להתייעץ עם חברה שכזו בשלב הראשוני.

שלב ב' – עיבוד השטח או הקמת המשרד

אחרי שבדקתם את השטח אותו מצאתם בפורטל הנדל"ן העסקי ומצאתם את המיקום המושלם בעבור העסק שלכם מגיע השלב המרגש של הקמת העסק או בנייתה ועיצובה של החנות. באם אתם עומדים בפני הקמה של מבנה מאפס אז אתם צפויים לעבודה מרגשת אך ארוכה מעט שכן יש צורך לעבד את הקרקע, להכין יסודות וכמובן לבחור את שיטת הבניה ואת כל הדברים שסביב.

אם אתם רק מעצבים את החנות ומשפצים אותה אז אנו מקווים כי אתם מכירים את החנות שלנו בה תוכלו למצוא ציוד משלים לענף הבניה באחריות ובאיכות שלא תמצאו במקום אחר.
(בארצות הברית נהוג מאוד לבעלי עסקים קטנים וצעירים לפתוח את העסק מהמוסך הביתי אך בארץ בעקבות העובדה כי באמת מוסכים מרובים בבתים המקבילה היא שטחי הרחבות במושבים או יחידות דיור).

שלב ג' – העבודה עצמה

את העבודה עצמה ניתן לחלק לכמה שלבים מקבילים, קודם כל עליכם לבחור את אנשי המקצוע המתאימים ביותר בעבורכם אך במקביל אתם צריכים גם להתחיל ולעבוד על מאמצי השיווק של העסק על מנת שלא תגיעו למצב שבית העסק עומד מוכן אך אין לקוחות שיגיעו אליו מכיוון שהתעסקתם כל הזמן הזה רק בניהול העובדים וצוות הבניה, באם אתם רוצים לקבל את המוצר הטוב ביותר נמליץ לכם להביא מנהל בניה שאתם סומכים עליו בעיניים עצומות על מנת שהוא יטפל בצד הזה ואתם תהיו פנויים לכל שאר השלבים שבפתיחת עסק חדש.

מחפשים ציוד איכותי לענף הבניה? הגעתם למקום הנכון! אנחנו במרזבית נשמח לייעץ ולסייע לכם בכל השאלות הקשורות לבניית העסק שלכם או בניית הבית הבא שלכם. איך יוצרים עמנו קשר? שולחים הודעה דרך האתר או יותר פשוט מזה, פושט מחייגים אלינו ל-03-9282828 ומדברים עם אחד היועצים המוסמכים והמנוסים שלנו.

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה