גגון כניסה או סנטף? שימושים בפלרם

נדמה כאילו מוצרי פלרם היו עמנו מתמיד אך למעשה מדובר על חברה הקיימת משנת 1963, עת הוקמה בקיבוץ רמת יוחנן. מאז מוצרי החברה הפכו לשם נרדף לאיכות וללוחות פי וי סי עמידים ברחבי העולם, עם מוצרי פלרם ניתן לעבוד בכמעט כל תחומי הבניה ואנו במרזבית גאים להציע ללקוחותינו את מוצרי פלרם האיכותיים.

שימוש בפלרם כגגון כניסה

הכניסה לבית היא חלק שהרבה אנשים מתעלמים מהם בבואם לעצב ולתכנן בית, לא רק שהם עושים טעות עיצובית כן גגון הבית יכול להפוך כל כניסה בנאלית לבית למחזה מרהיב, הם גם טועים מכיוון שלגגון כניסה העשוי פלרם ישנם יתרונות מוכחים בסינון קרני UV כמו גם בסיפוק הגנה כנגד גשם ופגעי מזג האוויר.

בחנות שלנו תמצאו מגוון של גגוני כניסה לבית המותאמים באופן מיוחד להרכבה עצמית על מנת שתוכלו לחסוך את איש המקצוע ולבצע את העבודה בקלות, נוחות ובכוחות עצמכם.

פלרם גגון כניסה

שימוש בפלרם כסנטף

במחלקת המאמרים שלנו תוכלו לקבל הרבה מאוד מידע בנושאים שונים, אם תסתכלו תשימו לב שנושא שחוזר עליו הרבה בעקבות דרישת הקהל הוא נושא הפרגולות וקירוי פרגולות. לא נחזור פה על היתרונות והחסרונות של כל מוצר וכל אמצעי איטום אלא פושט נציין כי סנטף לאיטום פרגולות העשוי מפלרם נחשב בעיני מומחים רבים לאחד מאמצעי האיטום והקירוי האיכותיים ביותר והוא אחד הנפוצים כיום בשימוש בישראל.

שימוש בפלרם בחניה לרכב

הישראלים מגדילים את צי הרכבים שלהם באופן תדיר, כמעט לכל משפחה בארץ כיום יש רכב שני וביחד עם הרכב הנוסף מתפתח צורך ממשי בחניות וקירוי רכבים, במיוחד בימי הקיץ הלוהטים אך גם בימי הגשם הבודדים אשר פוקדים אותנו. בדומה לאיכותיות יש לפלרם כאשר הוא משמש כגגון כניסה או סנטף, כך גם יתרונותיו בשימושו כחניה לרכב מפלרם. מדובר על חומר גלם איכותי אשר עמיד מאוד לפגעי מזג האוויר, לא דורש תחזוקה, בעל אורך חיים רב ונוח להתקנה.

פלרם שימושים

שימוש בפלרם לחממה ביתית

הטרנד החם ביותר שהולך לכבוש את ארצנו בקרוב הוא טרנד החממות, אנו כבר רואים בשנה האחרונה ביקוש הולך וגובר לחממות במגוון גדלים אשר ישמשו כחממה או כחצי חממה וחצי מחסן. זו הסיבה שלא מכבר השקנו במרזבית את מחלקת החממות הביתיות שלנו ובין חומרי הגלם השונים תוכלו למצוא חממות העשויות מפלרם אשר יהפכו כל גנן חובב למקצוען אמיתי.

לא משנה באם אתם עומדים בפני בנית בית חדש או בפני שיפוץ של הבית שלכם אתם חייבים לבדוק את האפשרויות והיתרונות הרבים אשר יספק לכם פלרם. במידה ותרצו סיוע או התייעצות תרגישו חופשי ליצור עמנו קשר במרזבית ואחד המומחים שלנו ישמח לעמוד לשרותכם ולמצוא בעבורכם את חומר הגלם האיכותי והמתאים ביותר לתקציב שלכם.

איך יוצרים קשר? מחייגים ל03-9282828 או פשוט לוחצים כאן ויוצרים קשר באמצעות האתר.

< חזרה
נגישות