סט כלי עבודה חשמליים שכל מקצוען חייב שיהיה לו

רבים מאתנו מעדיפים לבצע עבודות התקנה ואף בנייה קלה, קל וחומר עבודות תחזוקה, במו ידיהם. מי שעושים זאת בקביעות ובתדירות גבוהה רוכשים לעצמם ארז כלים ובו כלי עבודה ייעודיים, המייתרים את תלותם בחנויות שונות או בהשכרת כלים לפי פרוייקטים. עם הזמן משכללים אנשים את מיומנויות העבודה. 

כאשר מוצע לכם מבחר עשיר של כלי עבודה חשמליים בפרט וכלי עבודה, לרבות ידניים, בפרט, אין צורך לכתת רגליים ולבזבז זמן וכסף בחיפוש מקורות ומקומות לרכישתם.

לרשותכם מגוון סטים של כלי עבודה חשמליים: מברגות, מקדחים רוטטים, מסורים אנכיים ועגולים, מלטשות, מטעני אסטר,הליקופטר להחלקת משטחי בטון, מנועים שונים, משאבות מים, מהדקי אדמה ואספלט, מלטשות מפתחות בוקסות חשמליות ועוד. אחד המוצרים השימושיים והיעילים ביותר הוא- גנרטור שקט. כלי זה, המהווה מקור אספקת חשמל, מאפשר הארכת שעות העבודה עמוק אל תוך החשכה, ובהינתן השקט שבו הוא פועל אף בשעות שבהן אנשים בדרך כלל ישנים. 

מברגות חשמליות

עבודות בבית וסביבו

יש לא מעט אנשים הבוחרים לבצע עבודות בבית וסביבו לא רק כדי לחסוך כסף, אף שזה שיקול לגיטימי וחשוב כשלעצמו, אלא משום שהם אוהבים לעבוד במו ידיהם וחשים סיפוק כשהם משלימים פרוייקט שתכננו מבעוד מועד, כגון: הקמת חנייה לרכב, פרגולות, גזיבו בכניסה לבית, גגון למרפסות ועוד.  הערך המוסף של חברה, אשר האתר שלה הוא גם ואולי בעיקר חנות מקוונת, שבה מוצע ומוצג מבחר כלים, מחולקות לפי קטגוריות, מקלות על הלקוחות ומאפשרות להם לרכוש את כל מה שהם עשויים להיזקק לו במקום אחד. הערך המוסף הוא בייעוץ המקצועי שבאמצעותו הם יכולים לא רק להיות בטוחים כי ירכשו את הכלים הייעודיים המתאימים, האיכותיים והבטיחותיים ביותר, אלא יוכלו לבצע את העבודה ביעילות מרבית.

טיפים לרכישה מושכלת של כלי עבודה חשמליים

  1. רכשו רק כלים הנושאים תווי תקן איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים.
  2. ודאו כי הכלים, בעיקר המיובאים, ניתנים להתאמה אל זרם החשמל המקומי.
  3. בקשו תעודת אחריות.
  4. בררו על שירות תיקונים נגיש וזמין.
  5. במבחן עלות- תועלת, למחיר יש משקל בהחלטה אבל בשורה התחתונה, חשוב ביותר לרכוש את הכלי, אשר ייתן לכם את המענה הנדרש באופן הטוב ביותר.
  6. ודאו כי הכלי בטיחותי ובעיקר- שאין בו פוטנציאל לסכן ילדים קטנים. 
  7. אם אתם מתכוונים לבצע עבודות באמצעות כלים חשמליים במו ידיכם- אל תקנו לפני שתהיו בטוחים שאתם יודעים לתפעל אותם באופן זהיר ובטיחותי.
  8. שמירה על תחזוקה נאותה של הכלים היא תנאי הכרחי לכשירותם וליכולתם לפעול כהלכה. בררו כיצד יש לתחזק אותם.
  9. כשאתם עורכים רשימת עדיפויות לרכישת כלי עבודה חשמליים, חשבו היטב כיצד הם אמורים לשרת אתכם; בחרו ורכשו תחילה את הכלים שאתם צפויים להשתמש בהם בתדירות הגבוהה ביותר.
  10.  בהצלחה!
< חזרה