פאנל מבודד- שימושים ויתרונות

סוגי פאנלים המבודדים

פנלים מבודדים יכולים להגיע במגוון נרחב של חומרים ורמות גימור, לרוב בעבור מבני אחסון או מבנה חקלאות ישתמשו בפנל העשוי מתכת ורמת גימור נמוכה בעוד בעבור מבנים המיועדים למגורי אדם (או שהות אדם) ישתמשו בשני סוגים עיקריים: פאנל אלומיניום ופאנל איסכורית.

פנל אלומיניום

לא משנה באם אתם מרחיבים חדר, בונים גג או בונים מחסן. פנל אלומיניום מאפשר עבודה מהירה, קלה ונקייה. בניגוד לבנייה המסורתית המשתמשת במלט, חול ובטון הבנייה הקלה הינה פתרון כלכלי נהדר. במיוחד בשל העובדה שאתם לא מתפשרים על איכות.

פאנל איסכורית

האיסכורית הינה למעשה פח גלי העשוי מפלדה מגולוונת, שימושו העיקרי הינו לבניית גגות וקירות. גם בקטגוריה זו אנו מספקים מוצר ברמת גימור אסתטית גבוהה המשולב עם תכונות מכאניות המציעים פתרון נהדר לעמידו בתנאי מזג האוויר לאורך שנים.

פאנלים מבודדים ואיסכורית

החומר המבודד

רבים חוששים כפנל מבודד עשוי מחומרים רעילים ומסרטנים, חשוב לנו להפריח את הטענות הללו ולספר לכם כי בשנים האחרונות חל שיפור טכנולוגי אדיר בבידוד הפנלים ומשתמשים אך ורק בחומרים אשר עוברים את תנאי הבטיחות והבריאות הגבוהים ביותר.
ישנם שלושה סוגי בידוד עיקריים:

  • צמר סלעים דחוס- לרוב נשתמש במילוי זה במקומות בהם יש צורך במבנה חסין אש ועמידות לטמפרטורות גבוהות.
  • פוליסטירן מוקצף (או כמו שאנחנו מכירים אותו בשפת היום יום, קלקר)- הקלקר עמיד באופן מוחלט למים, מבטיח בידוד של חום וקור.
  • פוליאוריטן מוקצף- מעניק בידוד תרמי ברמה הגבוהה ביותר, חומר גמיש המאפשר עבודה מדוייקת יותר מקלקר.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמוצרים השונים >> לקטלוג

במרזבית נוכל להתאים עבורכם סוג הפאנל הטוב ביותר,להצעת מחיר וקבלת חייגו אלינו –  הזמנות מרכז וצפון 03-9282828 הזמנות אזור דרום 08-6288825 או צרו קשר בטופס ונחזור אליכם בהקדם. 

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next

היתרונות בבחירה בפנל מבודד

כפי שניתן לראות על פי מגוון השימושים הנרחב לשימוש בפנלים מבודדים יש חשיבות מכרעת והיא מספקת יתרונות ברורים לעומת הבנייה הקלאסית וחומרי הגלם הישנים.

  • בנייה ירוקה. העובדה כי הפאנלים מיוצרים במפעל חוסכים פגיעה באדמה ופחות מזהמים, כמו כן העובדה כי הם עוזרים לבידוד וויסות החום חוסכים בהפעלת מזגן ומספקים לכולנו אוויר נקי יותר.
  • קלות בנייה. בין אם מדובר על פאנל אלומיניום או פאנל איסכורית ההרכבה הינה פשוטה וניתנת לביצוע באמצעות איש מקצוע או בשיטת "עשה זאת בעצמך"
  • חוזק מכאני גבוה אשר מאפשרים עמידות בפני פגעי מזג האוויר לאורך שנים.
  • בטיחות. כפי שציינו קודם החומרים המבודדים עוברים בדיקות ועונים על תווי התקן המחמירים ביותר. הם יעילים כמבודדים וגם כעמידים לאש, מים וחלודה.
  • בידוד ועובי . בין אם מדובר על בידוד אקוסטי או בידוד טרמי ניתן להזמין את הפנלים המבודדים במגוון של עוביים וכל זאת תוך כדי שמירה על משקל קל.

איפה משיגים פנל מבודד?

הגעתם למקום הנכון! אנחנו במרזבית מתגאים במגוון נרחב של פנלים מבודדים במחירים משתלמים במיוחד ומספקים שירותים למגוון נרחב של לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים בינהם בתי חולים, מכללות, עיריות ומועצות מקומיות, משרד ראש הממשלה, משטרת ישראל, חברות בנייה, אדריכלים וקבלני ביצוע.

צרו איתנו קשר במוקד ההזמנות מרכז וצפון 03-9282828 או להזמנות אזור דרום 08-6288825 או צרו קשר בטופס ונחזור אליכם בהקדם. 

[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next
< חזרה